En Son Haber 34

Çekmeköy CHP’de gövde gösterisi Başkan Seyfettin Yıldırım projelerini anlattı.

Çekmeköy CHP’de gövde gösterisi Başkan Seyfettin Yıldırım projelerini anlattı.

EHA.Cumhuriyet Halk Partisi Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Seyfettin Yıldırım geçtiğimiz günlerde projelerini tanıtarak gündeme damgasını vurdu coşkulu bir programla Çekmeköy’ü geleceğe taşıyacak vizyon projelerini açıklayan CHP-İYİ Parti Millet İttifakı Adayı Seyfettin Yıldırım, ‘En büyük vizyonumuz 250 bin nüfuslu büyük bir aile olmak’ dedi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve İstanbul Milletvekili İbrahim Kaboğlu Eski Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya gibi partinin önde gelen isimlerinin de katıldığı Seyfettin Yıldırım’ın proje tanıtım toplantısı coşkulu geçti İYİ Parti İlçe Başkanı Dilaver Koç ve CHP İlçe Başkanı Cahit Barutçu’nun konuşmasından sonra kürsüye gelen İl Başkanı Kaftancıolu, İstanbul’un 31 Mart’ta renkli bir kimliğe bürüneceğini kaydetti. Seyfettin Yıldırım’ın en büyük projesinin insanların gözünün içine bakan sevgi dolu kocaman yüreği ve namuslu yönetim anlayışı olduğunu kaydeden Kaftancıolu, kendisinin de bir Ordulu olması sebebiyle Çekmeköy’deki hemşerilerine güvendiğini ifade etti.

Seyfettin Yıldırım’ı Çekmeköylülere emanet eden Kaftancıolu, “31 Mart İstanbul’un renklerine kavuştuğu gün olacak” dedi.

Benim bir Çekmeköy hayalim var. Allah’ın izni ve hepimizin gayreti ile Çekmeköy, 31 Mart’ta aile belediyeciliği ile tanışacak. Çekmeköy’ü hep birlikte büyük bir aile yapacağız. Yaşlısıyla genciyle, çocuğuyla kadınıyla, esnafıyla işçisiyle,çiçeğiyle böceğiyle, ağacıyla yeşiliyle her ferdinin yüzünün güldüğü, büyük bir aile yapacağız. Gelir düzeyi ne olursa olsun, bu ailenin çocukları, aynı parklarda birlikte oynayacak, aynı sahne de beraber gösteri yapacak. Aynı müzeleri birlikte gezecek, birlikte öğrenecek. Arkadaş, kardeş olarak birlikte büyüyecek.

Çekmeköy 39 ilçenin içinde yıldız belde olacak diyen Yıldırım Gelin bu hayali birlikte gerçeğe dönüştürelim. Çekmeköy’ün parlak geleceğini birlikte inşa edelim. Gelin bu değişim alevine, bir kıvılcım da siz olun. Çekmeköy’ün parlak geleceğini birlikte inşa edeceğiz. Birlikte başaracağız. En büyük projemiz; insan odaklı yeni nesil sosyal belediyecilikte Aile Belediyeciliği. Çekmeköy’ü 250 bin kişilik büyük bir aile olarak gören, birleştirici, insan ve gelecek odaklı yeni nesil sosyal belediyecilik yaklaşımı. İşte Seyfettin Yıldırım’ın Çekmeköy projeleri:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı