En Son Haber 34

25 yıllık hasret baharın gelmesiyle son buldu

25 yıllık hasret baharın gelmesiyle son buldu

Tokat’ın ilçelerinden çıkan tek CHP’li Belediye Başkanı Şükrü Sargın başlattığı güzel kampanyasıyla zorlu geçen seçimi, eski Belediye Başkanı Lütfi Vidinli’den alarak büyük bir başarıya imza attı ve Zile’nin yeni başkanı oldu. Seçimlere bir hafta kala Zile AK Parti İlçe Başkanlığı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu getirterek büyük miting yapmıştı ancak Zile seçmeni kimseye fırsat vermeyerek oyunu Cumhuriyet Halk Partisi’nden yana kullanarak 25 yıllık hasrete son verdi.

Taze çiçeği burnundaki Belediye Başkanı Şükrü Sargın yaptığı ilginç kampanyalarla seçimi büyük bir zaferle kazanarak 25 yıl aradan sonra Zile’ye baharı getirdi.

Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın karşısındaki adayın güçlü olmasına rağmen tüm dengeleri alt üst ederek seçimlerden galip çıktı. Cumhuriyet Halk Partisi ilçe Başkanı Ali Rıza Bozdemir de Zile’nin köylerini karış karış gezerek halkın gönlüne girdi. Tüm Zile halkını kendisine hayran bıraktıran Bozdemir yıllardır hasreti çekilen belediye başkanlığını Zile’ye kazandırdı.

Tokat’ın tek Cumhuriyet Halk Partili Zile Belediyesini partililere kazandıran Sargın, yapılan haberlerde güçsüz diye gösterilse de ilçe halkı yapılan bu asılsız haberlere kulak asmayarak yenilikçi, dinamik ve gerçek partili olan Sargın’ı büyük bir farkla başkan yaptı. Unutmamak lazım eczacı teknisyeni olan yıllardır Zile’de esnaflık yapan çevresinde sayılan, sevilen CHP İlçe Başkanı Ali Rıza Bozdemir’in katkıları büyüktü. Bugün mazbatasını almak üzere ilçe seçim kuruluna giden Başkan Sargın, partililer ile birlikte mazbatasını alarak göreve başladı.

Taze Belediye Başkanı Şükrü Sargın’a biz de www.ensonhaber34.com ailesi olarak  başarılar diliyoruz.

Gepostet von Ali Rıza Bozdemir am Donnerstag, 4. April 2019

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı