En Son Haber 34

Zile Cumhuriyet Halk Partisi’nin efsane ismi Bozdemir yeniden aday

Zile Cumhuriyet Halk Partisi’nin efsane ismi Bozdemir yeniden aday

EHA.CHP Zile İlçe Başkanı Ali Rıza Bozdemir, yaklaşan ilçe kongresi öncesi başkanlığa yeniden aday olduğunu açıkladı. Mavi liste ile yarışa girecek olan Bozdemir “Mahalle ve köylerimizde 238 delege var” dedi.

“Zile’de 25 yıllık sağ belediyeciliğini yıkarak sosyal demokrat belediyeciliğini kazandırdık”

Halkçı Başkan Bozdemir, Zile ilçe başkanlığına yeniden aday olduğunu duyurdu. Göreve geldiği günden beri halkın sorunlarıyla yakından ilgilenen, 25 yılık sağ belediyeciliğini Cumhuriyet Halk Partisi’ne kazandıran ve bayrağını dalgalandıran efsane isim Ali Rıza Bozdemir, CHP’nin flamasını Zile’ye yeniden dikeceklerini söyleyerek hazırlıklara başladı. AKP Belediyeciliği saltanatını yıkan Başkan Bozdemir, “Gençliğimiz var, hedeflerimiz büyük daha ilçemizde yapacak çok işimiz var” dedi.

Haber sitemize önemli açıklamalarda bulunan Bozdemir “Partim için 7/24 görevimin başındayım”

www.ensonhaber34.com sitesine önemli mesajlar veren Başkan Bozdemir, ilçe kongresinde yeniden başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Ali Rıza Bozdemir adaylık açıklamasında “Hepimizin şikayet ettiği parti içi görüş ayrılıklarına kesin bir nokta koyacak ve sadece başarı için tek yumruk olacağız. Bugüne kadar gerçekleştiremediğimiz eğitim çalışmalarımızı parti programımızdan başlayarak hayata geçireceğiz. Üst yönetim organlarımızdan, genel merkezimizden çalışmalarımıza daha fazla destek olmalarını isteyecek ve diyaloğumuzu aksatmadan sürdüreceğiz. Sivil toplum kuruluşları ile ilişkileri geliştirecek, kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret edecek, yerel yönetimler ile mahalle sorunlarımızın çözümü için diyaloğa geçeceğiz.” diye konuştu.

Halkımla iç içe olarak sorunlarını çözmeye çalışıyorum

Başkan Bozdemir konuşmasına “Sürekli halkın arasındayım. Neredeyse Zile’nin tüm mahalle ve köylerini gezerek vatandaşın sorunlarını bire bir dinliyorum ve çözüme kavuşturulması için çaba harcıyorum. İnşallah yeniden ilçe başkanı seçilirsem partim için Zile’miz için elimden gelen tüm imkanları büyük bir aşkla kullanacağım” dedi.

Görev süreçlerinde partilerinin daha iyi noktalara gelmesi için mücadele ettiklerini vurgulayan Bozdemir, “Yerel seçimlerde ilçemizin oylarını her zaman Türkiye ortalamasının üzerinde tuttuk. Görev yaptığımız zaman içerisinde bizden, benden ve yönetim kurulumdan desteğini esirgemen Zile halkımıza ve cefakar Cumhuriyet Halk Partililere sonsuz teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini kullandı.Başkan Ali Rıza Bozdemir, kongrede ilçe başkanlığına yeniden aday olacağını ifade ederek, şunları kaydetti:

“Biz her zaman partimizin yanındayız. Bugün başkan olarak,ve aday olarak partimizin ve delegelerimizin bize verdiği görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız. Kimsenin şüphesi olmasın ki bizler Cumhuriyet Halk Partisi’nin birer neferiyiz. Bize ne görev verilirse yapmaya hazırız. Bu yüzden  yapılacak seçimlerde yeniden adaylığımızı koyacağız.”

‘Partimize üye kaydı akını var’
Örgütsel olarak yaptıkları çalışmalarla ilgili konuşan Bozdemir, “Seçimlerden sonra bizim partimize hem üye kaydı hem de iş anlamında bir akın meydana geldi. Şu anda iş ve işçi bulma kurumu gibi çalışıyoruz. Onlarca iş başvuru CV’si var elimizde. İhtiyaç doğrultusunda ilçelere güvenlik, ilaçlama ya da park bahçeler olmak şartıyla iş başvurularına yanıt vermeye çalışıyoruz. Biz yerel seçimlerde Zile Belediye başkanı ile uyum içerisinde çalışmalar yürüttük.muhtarlarımız, ve kanaat önderleriyle toplantılar yaptık. Zile’nin sorunlarını yerinde inceledik ve yol haritamızı belirlemiş olacağız. Biz bu süreçte CHP olarak hep sahalardayız, çalışmalarımıza devam ediyoruz. Parti ayrımı yapmaksızın ilçemiz insanlarına hizmet etme gayreti içindeyiz  ”diyerek konuşmasına son verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı