En Son Haber 34

7 YAŞINDAKİ SEVİMLİ HAKTAN, BAŞKAN AMCASINDAN OYUNCAK İSTEDİ

7 YAŞINDAKİ SEVİMLİ HAKTAN, BAŞKAN AMCASINDAN OYUNCAK İSTEDİ
EHA.Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, kendisine sosyal medyadan video göndererek oyuncak isteyen 7 yaşındaki Haktan ile 5 yaşındaki Melek kardeşlerin isteğini yerine getirdi.

Bayram sonrasında izin günlerinde Belediye Parkına gelen bir grup çocuğu makamında misafir ederek onlarda ikramda bulunan Başkan Eroğlu, sosyal medya hesabından çocuklara özlemini dile getirmişti.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, kendisine sosyal medyadan video göndererek oyuncak isteyen 7 yaşındaki Haktan ile 5 yaşındaki Melek kardeşlerin isteğini yerine getirdi.

Özel bir işletmede garson olarak çalışan Zafer Özden çocukları Haktan ve Melek’in oyuncak isteklerini videoya alarak Başkan Eroğlu’na gönderdi.

Mesai sonrasında Whatsapp üzerinden gelen videoyu izleyen Başkan Eroğlu, hem duygulandığını, hem de çocukların kendisini kalben yakın hissetmesinden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Kemer Mahallesi’nde ikamet eden Özden ailesini ziyaret ederek, Melek ve Haktan kardeşlerin oyuncaklarını hediye etti, çocukların mutluluğuna ortak oldu.

Başkan Eroğlu: “Küçük dünyalara sığan, büyük mutluluktur çocuk olmak. Çocuklar gülerse bütün dünya güler. Çocuklarımızın mutluluğu bizimdir. Kızımız ile oğlumuzun güzel isteklerini yerine getirdik, onlarla birlikte biz de mutlu olduk. 5 Yaşındaki Melek ve 7 yaşındaki Haktan kardeşlerin mutluluğuna ortak olmak, dünyanın en güzel duygusuydu. Rabbim tüm çocuklarımıza hayırlı ve uzun ömürler versin.

12 Mart tarihinden itibaren tüm Türkiye’de Covid 19 tedbirleri aşama aşama uygulanıyor. Bu dönemde ülke olarak, dünya ile kıyaslandığında çok başarılı bir süreç geçirmekteyiz. Covid 19 tedbirleri kapsamda 20 yaş altında ki nüfusumuzda, yaklaşık 2 aydır sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanması ile evlerde bulunmakta.

Havaların sınması ile çocukları evde tutmak zorlaşıyor. Dün çocuklarımızın izin günü idi. Parklar yine çocuk cıvıltıları ile şenlendi. Onları o kadar çok özlemişiz ki, keşke imkânımız olsa da hepsiyle tek tek görüşebilseydik. İnşallah bu süreç bittikten sonra çocuklarımızla daha birçok güzelliğe imza atacağız, biraz daha sabır, az kaldı” dedi.

Haktan ve Melek kardeşlerin annesi ve babası ziyaretten çok memnun olduklarını belirterek, Başkan Eroğlu’na teşekkür ettiler.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı