En Son Haber 34

” Ak dediler kara çıktı”

” Ak dediler kara çıktı”

Mm EHA.Çekmeköy Hamidiye Mahallesi Beyaz Sayfacıların, delege seçimleri öncesi CHP’li bazı üyeleri arayarak “Sizleri mahalle delegesi yapacağız” denilerek kandırdıkları ortaya çıktı. Partililer, daha kendileri seçilmeden ayak oyunlarına başladılar diyerek isyan etti.

Kendilerini Beyaz Sayfa adı altında tanıtarak whatsapp grubu açan şahıslar, üyelerin oylarıyla hiç siyasete bulaşmamış kişileri kandırmaya çalışarak delege yapmak istediler fakat kendi kazdıkları kuyuya kendileri düştüler. CHP’li mahalle üyeleri, “Grubu kuranlar bizleri arayarak, sizi delege yaptık bize oy toplayın dediler. Biz de inandık, bir hafta boyunca ne kadar tanıdık varsa aradık ikna ettik ve seçimleri kazandırdık ama aldatıldık” dedi,

31 Mart yerel seçimlerinde partiye oy kaybettirenler bugün partici olmuş

31 Mart yerel seçimlerini CHP’ye kaybettiren kişiler sahaya çıkarak partiyi karpuz gibi ikiye bölmeye devam ediyorlar. Mahalle delegasyonu gösterilen aynı soy ismi taşıyan delege listesi ise akıllarda, parti giderayak akrabalarla doldurulmaya mı çalışılıyor diye soru işareti yarattı. Diğer taraftan partide hiç gençlerin olmayışı da üyelerin tepkisine yol açtı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı