En Son Haber 34

Alâettin-Tülay Bahçekapılı ailesinin en mutlu günü

Alâettin-Tülay Bahçekapılı ailesinin en mutlu günü

EHA.Alâettin-Tülay Bahçekapılı’nın kızı Dilek Damla ile  Osman (merhum) – Zekiye Ergin’in oğlu Murat, dün saat 16.30’da Ataşehir Belediyesi Nikâh Salonu’nda mutlu bir beraberliğe başladılar. Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Hışman’ın kıydığı nikâhta, salgın önlemleri nedeniyle 50 kişi bulunabildi.Dilek Damla Bahçekapılı  ile Murat Ergin’in nikâhını kıyan Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Hışman, evlilik cüzdanını “pozitif ayrımcılık yapacağım” diyerek geline verirken, “evliliğinizin mutlu ve sağlıklı geçmesini; özgür, barıştan, demokrasiden yana, Atatürk ilke ve devrimlerine uyan, laik çocuklar yetiştirmenizi dilerim” dedi. Genç çiftin nikâh şahitliğini Serpil Eren ile Mert Ergin yaptı.

Hışman ayrıca gelin ve damada ilk armağanı vermekten mutluluk duyduğunu belirtti.

Nikâha Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Başkan Yardımcıları Semih Kayhan ve Abdullah Der çiçek, Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez takı göndererek katıldı. Damla-Murat çiftinin nikâhına çalıştıkları işyerlerinden çok sayıda çiçek gönderildi.

Salgın nedeniyle Bahçekapılı ve Ergin ailelerinden ve gelinle damadın işleri arkadaşlarından kısıtlı sayıda davetlinin katıldığı nikâhın ardından, genç çiftin çok yakın arkadaşları Ataşehir Develi’de sürpriz bir yemek düzenledi. Yemekte hem genç çiftin evliliği, hem de Bahçekapılıların büyük damadı Prof. Dr. Murat Çinko ile Ergin ailesinin “ablası” Nurgül Yıldız’ın doğum günü kutlandı.

Bizde www.acarhaberajansi.com ve www.ensonhaber34.com ailesi olarak İmtiyaz Sahibi Cansu Acar adına Alâettin-Tülay Bahçekapılı ailesine mutluluklar dileriz 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı