En Son Haber 34

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN KÜLTÜR HİZMETİ “AÇIK HAVA SİNEMASI”BAŞLIYOR

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN KÜLTÜR HİZMETİ “AÇIK HAVA SİNEMASI”BAŞLIYOR

EHA.ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, CUMA VE CUMARTESİ GÜNLERİ FARKLI İLÇELERDE BAŞKENTLİLERİ AÇIK HAVA SİNEMASIYLA YENİDEN BULUŞTURACAKBASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLEN KÜLTÜR HİZMETİ İLE TÜRK SİNEMASININ EN ÇOK SEVİLEN FİLMLERİ AÇIK HAVADAMOBİL TIR ÜZERİNE KURULU DEV EKRAN ÜZERİNDEN İZLENEBİLECEKBir zamanların en sevilen kültür hizmeti Açık Hava Sineması, Başkent’te yeniden izleyiciyle buluşacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı’nın hayata geçirdiği proje ile her hafta cuma ve cumartesi günleri Başkentliler açık havada sinema keyfi yaşayacak.

NOSTALJİ YOLCULUĞU

Başkentliler farklı ilçelerde kurulacak Büyükşehir tırında yer alan dev ekranda gösterilecek filmleri izleyerek adeta nostalji yolculuğu yapacak.

Türk Sinemasının unutulmaz filmleri ile Başkentlileri buluşturacak olan Büyükşehir Belediyesi, yaz akşamlarına da renk katacak.

Başkentlilerin sanatsal ve kültürel faaliyetlerle dolu bir yaz geçirmesi için projeler hazırlayanAnkara Büyükşehir Belediyesi,açık hava sinemasıyla toplumsal birlikteliğe katkı sağlamayı da amaçlıyor.

BÜYÜKŞEHİR TIRI İLÇE İLÇE GEZECEK

Açık havada gerçekleştirilecek film gösterimleri için Büyükşehir tırı Ankara’nın 16 ilçesine gidecek.

Nallıhan, Beypazarı, Güdül, Ayaş, Çamlıdere, Kızılcahamam, Kazan, Çubuk, Kalecik, Akyurt, Bala, Gölbaşı, Haymana, Polatlı, Elmadağ ve Pursaklar’dakurulacak mobil tırda film gösterileri saat 20.30’da başlayacak.Yaz boyunca her hafta cuma ve cumartesi günleri Başkentlilerle buluşacak olan Açık Hava Sineması’nın ilk gösterimi; 12 Temmuz’da Nallıhan’da,13 Temmuz’da ise Beypazarı’nda gerçekleştirilecek.Ücretsiz Açık Hava Sinema gösterimleri sırasında Büyükşehir Belediyesi’nin,Başkentlilere sürpriz ikramları da olacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı