En Son Haber 34

ANKARA’NIN GELECEK STRATEJİSİ HAZIRLANIYOR…

ANKARA’NIN GELECEK STRATEJİSİ HAZIRLANIYOR…

EHA.“ANKARA’YI SEN PLANLA” SLOGANIYLA HAREKETE GEÇEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, EV HANIMINDAN AKADEMİSYENE, ESNAFTAN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINA KADAR HER YAŞ VE MESLEK GRUBUNDAN ANKARA İÇİN FİKİRLERİNİ PAYLAŞMASINI İSTEYECEKANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MANSUR YAVAŞ’IN BAŞKANLIK YAPACAĞI “2020-2024 STRATEJİK PLAN ÇALIŞMALARI TANITIM TOPLANTISI”, VATANDAŞLARLA TÜM PAYDAŞLARI BİR ARAYA GETİRECEK

-18 TEMMUZ PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 10.00-12.00 ARASINDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK TOPLANTIDA, BAŞKENTİN GELECEK 5 YILININ ULAŞIMDAN ALT YAPIYA, SOSYAL VE KÜLTÜREL FAALİYETLERDEN SPORA KADAR İHTİYAÇ, TALEP VE BEKLENTİLERİNİN PLANLAMASI YAPILACAK

-BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İNTERNET SAYFASI ÜZERİNDE AÇACAĞI FORM UYGULAMASIYLA DA BUNDAN SONRA VATANDAŞLARIN FİKİRLERİNİ PAYLAŞMALARINI SAĞLAYACAK

Ankara için yeni fikir ve projelere yönelik çalışmalarını hızlandırarak, daha yaşanabilir ve tercih edilen bir kent olma hedefini yakalamaya yönelik çalışmalara imza atan Ankara Büyükşehir Belediyesi,“2020-2024 Stratejik Plan Çalışmaları Tanıtım Toplantısı” düzenleyecek.

18 Temmuz Perşembe günü 10.00-12.00 saatleri arasında Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek toplantıya, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da başkanlık edecek.

“ANKARA’YI SEN PLANLA”

Şeffaflık, hesap verebilirlik, katılımcı ve kapsayıcı bir yönetim anlayışı ile hareket eden Büyükşehir Belediyesi, tüm belediyeleri yakından ilgilendiren ve iyi bir yönetimin anahtarı olarak kabul edilen Stratejik Planlama Çalışmaları için hazırlıklara başladı.

“Ankara’yı Sen Planla” sloganıyla harekete geçen Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek toplantıya; her yaş ve meslek grubundaki vatandaşlar başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşları, meslek odaları, dernek ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de yer alacağı Başkent’in önemli aktörleri katılacak.

Paylaşımcı ve ortak akılla tüm paydaşlarla birlikte Ankara’nın gelecek 5 yılının planlanacağı Stratejik Plan Çalışmaları Toplantısında, ulaşımdan alt yapıya, kültürel ve sosyal faaliyetlerden kent yaşamına dair birçok ihtiyaç ve beklenti masaya yatırılacak.

FİKRİNİ PAYLAŞ, YAYINLANSIN, HERKES GÖRSÜN

Farklı paydaşların bir araya getirilerek yönetim sürecine dahil edileceği toplantı sayesinde hem fikirler yarışacak hem de hedeflere yönelik ihtiyaçlar belirlenecek.

Yeni fikirlere ve projelere açık bir yönetim anlayışını benimseyen Büyükşehir Belediyesi, kaynakların etkin ve verimli kullanımı ile dağılımına ilişkin detayları da taraflarla paylaşacak.

Büyükşehir Belediyesi yeni bir uygulamayla bundan sonrawww.ankara.bel.tr internet sayfasında yer alan bilgi formunu doldurarak fikrini paylaşan vatandaşların, hem fikirlerinden yararlanacak hem de fikirlerini yayınlayacak

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı