En Son Haber 34

‘Anketler geldikçe, AKP panikliyor’

‘Anketler geldikçe, AKP panikliyor’

EHA.Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına katılan Yarkadaş, “31 Mart, İstanbul’un kaderinin değişeceği gündür” dedi.'Anketler geldikçe, AKP panikliyor'CHP 26. Dönem Milletvekili Barış Yarkadaş, AKP ve MHP İttifakı’nın ellerindeki her türlü imkana rağmen yerel seçimde başarılı olamayacağını söyledi.

CHP Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Özgen Nama‘nın Merkez Mahallesi‘ndeki seçim ofisinin açılışına katılan Yarkadaş, “Kırgınlıkarı, kızgınlıkları ve küskünlükleri geride bırakmamız gereken günlerden geçiyoruz. El ele vererek İstanbul’un ve Sancaktepe’nin kaderini değiştirelim. 31 Mart 2019 bunun tarihi olsun” diye konuştu.

ANKET VURGUSU

AKP’nin geçmişte neredeyse her hafta anket açıkladığını ve toplumun iradesi üzerinde baskı kurduğunu ifade eden Yarkadaş, “Nedense artık anketleri güvenilmez buluyorlar. Peki ne oldu da artık anketlere güvenmiyorlar? Çünkü anketler istedikleri gibi gelmiyor. Anket sonuçlarını gördükçe panikliyorlar” dedi.

“SOSYAL DEMOKRAT BELEDİYECİLİĞİN ZAMANI”

CHP’nin Ankara, İstanbul ve İzmir gibi birçok metropolde önemli bir başarı yakalayacağına inandığını söyleyen Yarkadaş, “İstanbul’da Ekrem İmamoğlu’nu, Sancaktepe’de ise Özgen Nama’yı başkan yapacak ve şehrimizi sosyal demokrat belediyecilikle buluşturacağız. Herkese eşit hizmet verecek bir belediyecilik anlayışını hakim kılacağız” ifadesini kullandı. Yarkadaş, otobüsün üstünden yaptığı konuşmayı pencerelerinden dinleyen çevre halkına da CHP’ye oy vermeleri çağrısında bulundu.

“YEŞİL SANCAKTEPE”

CHP Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Özgen Nama ise açılışta yaptığı konuşmada “Yeşil bir Sancaktepe için 31 Mart’ta oy verin. Çocuklarımızın oynayacağı parkları biz inşa edeceğiz” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından, CHP’nin Merkez ile Veysel Karani Mahallesi seçim bürolarının açılışları yapıldı.

Açılışa CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Yıldırım ile eski İlçe Başkanı Hakkı Sağlam da katılarak konuşma yaptı.

gerçek gündem

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı