En Son Haber 34

ARDAHAN İL DERNEĞİ OLAĞAN KONGREYE HAZIRLANIYOR

ARDAHAN İL DERNEĞİ OLAĞAN KONGREYE HAZIRLANIYOR

EHA.Merkezi Kartal’da bulunan ve Başkanlığını Psikolog Ahmet Demirbaş’ın yaptığı ve başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren İstanbul Ardahan İl Derneği, olağan kongre hazırlıklarına start verdi.İstanbul’un hemen hemen bütün ilçelerinde birim başkanlıkları oluşturarak bir ilke imza attı.

Dernek, Ardahan’ın İl olması anacıyla 1987 yılında Ardahanlı işadamları tarafından kurulmuş aktif çalışmalarıyla hemşerileri arasında her zaman taktir görmüştür. Üyeleri arasındaki birlik ve beraberliği sağlayarak her yıl düzenli olarak Büyük buluşma eykinlikleriyle kültürünü yeni nesillere aktarmak İçin aralıksız çalışmalar yapıyor.
Dernek yönetiminin aldığı karar doğrultusunda olağan genel kurul toplantısını 21 Nisan 2019 tarihinde kongreye gideceğini duyurdu
Dernek Başkanı Demirbaş’ın planlanan kongrede adaylar arasında yeniden aday olmayacağı ifade ediliyor. Üyeler bir dönem daha Demirbaş’ın Derneğe başkanlık yapması konuşulmakta.
Ardahanlı iş adamlarının 1987 yılında kurmuş olduğu bu Dernek Ardahan’da ulusal Bal festivalinin patentini alarak Ardahan’da ilk festivali başlatmış ilçelerde de festivallerinin başlamasına öncülük etmiştir. Ardahan ve Ardahan dışında siyaset yapan hemşirelerinin her zaman yanında olup, Aday olmaları İçin ilgili mercilerle görüşüp adaylaşanları için çalışmalar yapıyor ve takipçisi oluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı