En Son Haber 34

Arslan’dan Aslan’a anlamlı ziyaret

Arslan’dan Aslan’a anlamlı ziyaret

EHA.Çekmeköy Kaymakamı Adem Arslan Mimar Sinan Mahalle Muhtarı Yadigar Aslan’ı muhtarlık binasında ziyaret ederek birde sertifika takdim etti.

Kaymakam Adem Arslan ; Mimar Sinan Mahallesinin sevilen ismi Muhtar Yadigar Aslan’a birde sertifika takdim etti.

Çekmeköy Kaymakamı Adem Arslan Mimar Sinan Mahalle Muhtarı Yadigar Aslan’dan mahalle hakkında sorun ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.

KAPIMIZ HERKESE AÇIK 

Çekmeköy Kaymakamı Adem Arslan ise kapılarının muhtarlara her zaman açık olduğunu dile getirerek, “Muhtarlarımızı biz ev sahibi olarak görüyoruz. Muhtarlarımızla el ele vererek ilçemize çok güzel işler yapacağız. Muhtarlarımız sayesinde gerek ilçemiz gerekse ilçemize bağlı mahallelerimizin eksikliklerini daha iyi göreceğiz. Muhtarlarımız, görev mahallinde devletimizin kurumlarını temsil etmektedir. Kamu hizmetlerinin daha etkin ve verimli yürütülmesinde muhtar ve idareciler arasındaki irtibat önemlidir. Muhtarlarımıza kapımız her zaman açıktır” diye konuştu.

Mimar Sinan Mahallesinin sevilen muhtarı Yadigar Aslan’da Kaymakam Adem Arslan’a teşekkür etti.

Yadigar Aslan Muhtarlar, gerek vatandaşlara gerekse mahalle ve köy muhtarlarına güleryüz ve hızlı bir şekilde aksatmadan yürüttükleri hizmetlerden dolayı Kaymakam Adem Arslan’a teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı