En Son Haber 34

Başkan Bozdemir: Biz Mart’ın sonunda baharı getirirken bu cennet köşesi ilçemizi de hep baharı yaşayacak hale getireceğiz”

Başkan Bozdemir: Biz Mart’ın sonunda baharı getirirken bu cennet köşesi ilçemizi de hep baharı yaşayacak hale getireceğiz”

AHA.Cumhuriyet Halk Partisi Zile ilçe Başkanı Ali Rıza Bozdemir esnafı ziyaret etti. CHP Zile İlçe örgütüyle Genel Başkanımız Kemal kılıçdaroğlu’nun hazırladığı 17 talebi esnafımızla paylaşarak  dertlerini ve sorunlarını dinledik. esnaf veryansın etti. Ekonomideki gidişattan endişeli olan esnaf sıfırı tükettik Allah somunuzu hayırlı eylesin inşallah diyerekten serzenişte bulundu. GENEL BAŞKAN KILIÇDAROĞLU TALİMAT VERDİ SARAY SESİNİZİ DUYMUYOR BAKANLAR SESİNİZİ DUYMUYOR!

Cumhuriyet Halk partisi Genel Başkanı Kemal kılıçdaroğlu’nun Tüm Türkiye’deki il ve ilçe Başkanlarına gönderdiği talimatla 17 maddelik esnafla ilgili projeleri sahada anlatmalarını istedi.BOZDEMİR: HER KESİME ÖZEL PROJELERLE HEP BAHARI YAŞATACAĞIZ. 
CHP Zile ilçe Başkanı Ali Rıza Bozdemir Genel Başkanımız Kemal kılıçdaroğlu’nun hazırladıkları 17 projelerinden bahsederek “esnafa,kadın elinin değdiğini göreceksiniz” dedi. Bozdemir, “Yola çıktığımız ilk günden beri söylediğimiz gibi; Zilemizin ekonomik imkanlarını arttıracağız. Esnafımız için para harcayan gelir getirecek projelere imza atacağız. Küçük sanayi siteleri kuracak iş kollarını artıracağız. Tarımsal üretimi belediye olarak destekleyecek, kooperatifleşmeyi artıracak, köylümüzün alın terinin hakkını daha fazla almasını sağlayacağız. Yaşlılarımıza her gün yemek götürecek, gerekli bakımlarını sağlayacağız. Gençlerimize istihdam sağlayacak turizmi çeşitlendirme adımlarını atacak, gençlik festivalleriyle onlara yepyeni ufuklar açacağız. Kadınlarımızın üretimde yer alması için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Alım garantisiyle ürün üretecekler ve çocukları için kreş açacağız. Kentin güzelleştirmesiyle, meydanların, kıyıların bakımlarıyla ilgili çalışmaları hızla tamamlayacağız. Köylüsüyle, genci, yaşlısı, esnafı, kadını,çocuğuyla Zilemiz’de yaşamaktan daha mutlu olacak bir duruma gelecek. Biz Mart’ın sonunda baharı getirirken bu cennet köşesi ilçemizi de hep baharı yaşayacak hale getireceğiz” açıklamalarında bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı