En Son Haber 34

Başkan Demir: Gelecek Partisi’ne 1050 üyeye rozet taktı

Başkan Demir: Gelecek Partisi’ne 1050 üyeye rozet taktı

EHA.Gelecek Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Hakkı Demir , bu görevin kendisine verilmesini gururla karşıladığını ve bu kutsal davada en iyi şekilde görevini yerine getireceğini söyledi.”Halka tepeden bakmayacağız”

Genel Başkanlığı’nı Ahmet Davutoğlu’nun yaptığı Gelecek Partisi, İstanbul’da geleceklerle geliyor. Gelecek Partisi İlçe Başkanlığı’na getirilen Hakkı Demir, kendisine görev verilir verilmez Çekmeköy İlçe Teşkilatını en kısa sürede toparlayarak, partiye yeni 1050 üye kazandırarak, rozetlerini büyük bir coşkuyla taktı. “Ranta yolsuzluğa geçit vermek yok”

Gelecek Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Hakkı Demir 1050 üyeye rozet takarak adeta meydan okudu

Gelecek Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Hakkı Demir, bu görevin kendisine verilmesini gururla karşıladığını ve bu kutsal davada en iyi şekilde görevini yerine getireceğini belirterek, “Ben kendime ve yola çıktığım dava arkadaşlarıma güveniyorum. “Ranta yolsuzluğa gruplaşmalara ve halka tepeden bakmayarak genel başkanımız Ahmet Davutoğlu’nun önderliğinde bize verilen bu ulvi görevi en iyi şekilde yerine getireceğimize and içtik. Biz kişilere hakaret etmeden kişilerin onurunu incitmeden dedikodulara kulağınızı kapatarak ülkemizin geleceği için tüm gücümüzle çalışacağız” dedi. Başkan Demir , “Yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte bu kutsal görevde, işimizden bedenimizden, aşımızdan, gecemizden, gündüzümüzden ve ailemizden fedakarlık ederek, emekçimizin, esnafımızın tüm vatandaşlarımızın rahatlığı için var gücümüzle çalışacağız şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı