En Son Haber 34

BAŞKAN DEMİR HAYVAN PAZARINDA İNCELEMLERDE BULUNDU

BAŞKAN DEMİR HAYVAN PAZARINDA İNCELEMLERDE BULUNDU
EHA.Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Ardahan ve köylerinde tespit edilen ŞAP hastalığı nedeniyle karantinaya alınan Atatürk Mahallesi’ndeki, Ardahan Hayvan pazarında incelemelerde bulundu.

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Ardahan ve köylerinde tespit edilen ŞAP hastalığı nedeniyle karantinaya alınan Atatürk Mahallesi’ndeki, Ardahan Hayvan pazarında incelemelerde bulundu.


Varsa eksikliklerinin bir an evvel giderilmesi talimatlarını veren Başkan Demir, yaptığı açıklamada;  “ilimizin tek geçim kaynağı olan Hayvancılığın sekteye uğramaması için bir belediye olarak üzerimize düşeni yapıyoruz.

Ardahan hayvan pazarı bizim can damarımız ve Bölge ekonomisinin bel kemiğidir diyen Demir, herkesi sorumlu davranmaya davet ederek mutlu bayramlar dileğinde bulundu”.

Başkan Demir’e hayvan pazarını incelemesinde Başkan Yardımcı Özgül Özdemir, Belediye Meclis Üyemiz Volkan Ünver, ARBEL Müdürü Şefik Alpaslan, Belediyemiz Veteriner Hekimi Özcan Çınar, Zabıta Müdürü Kemal Odabaş, ve ilgili birimler eşlik etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı