En Son Haber 34

Başkan Maçoğlu’na Destek Ziyaretleri:

Başkan Maçoğlu’na Destek Ziyaretleri:

EHA.Ovacık’ta yarattığı yerel yönetimler deneyimiyle başarılı uygulamaları hayata geçiren Belediye başkanımız Fatih Mehmet Maçoğlu ve belediyemize destek ziyaretleri devam ediyor.
Mazbatasını aldıktan sonra belediyenin idari-mali ve personel durumu ile ilgili planlamalar devam ederken şehrimize ve belediyemize ziyaretçi akını da sürüyor.Maçoğlu; göreve başladıktan bu yana belediyemize ülkemiz ve dünyanın birçok yerinden destek mesajlarının yanı sıra kurumumuz da ziyaretçi akınına uğradı. Söz, yetki, karar Dersim halkına’ diyerek yürüdüğümüz bu yolda Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinden dostlarımız belediyemizi ziyaret etmeye, omuz vermeye devam ediyor. Ziyaretimize gelen dostlarımızla; maddi manevi destekleri üzerinden, alt ve üst yapı, kültür sanat çalışmaları, kooperatifçilikten, yerel seçim sürecine kadar birçok konuya ilişkin sohbetler gerçekleştirildi.
Bu minvalde Maçoğlu, “Sizler buraları ziyaret ettikçe, buranın insanıyla diyalog kurdukça insanlar kendisini güçlü hissetmeye başlıyor” ifadelerini kullanarak yurt içinden ve yurt dışından destekleyen herkese teşekkürlerini sundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı