En Son Haber 34

Başkan Poyraz’dan Muhtar Turgay Bozkurt’a sürpriz ziyaret

Başkan Poyraz’dan Muhtar Turgay Bozkurt’a sürpriz ziyaret
EHA.Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz , İlçesi’ne bağlı mahalle muhtarlarını makamlarında ziyaret etti. Poyraz, 26 Ağustos tarihinde Çekmeköy sınırları içinde bulunan Hamide Mahallesi Muhtarı Turgay Bozkurt’u makamında ziyaret ederek istişare’de bulundu.

Başkan Ahmet Poyraz , muhtarlarla yapmış olduğu görüşmelerde; önümüzdeki dönemin yoğun geçeceğini ve bu süreçte sürekli koordinasyon halinde bulunmalarının önemli olduğunu, muhtarların demokrasi ve idari sisteminin vazgeçilmez unsurları olduğu için hem vatandaşı hem de devleti temsil ettiğini söyledi.

Muhtar Bozkurt ile olan konuşmasında Başkan Poyraz ; “Vatandaşla doğrudan muhatap olan muhtarlarımız sıkıntıları, aksaklıkları en iyi bilen kişilerdir, dolayısıyla vatandaşlarımızın dertlerini, sorunlarını tespit edip birlikte çözüm üreteceğiz,” dedi.

Hamidiye Mahalle Muhtarı ayrıca Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’a Çekmeköy’ün gelişmesi vatandaşlara daha iyi hizmet verilmesi için gayret edeceklerini söyledi. Bozkurt Başkana çok teşekkür ediyorum bizleri onurlandırdı diyerekten konuşmasını sonlandırdı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı