En Son Haber 34

BAŞKANIMIZ ŞAHİN ŞAMPİYONLARI AĞIRLADI

BAŞKANIMIZ ŞAHİN ŞAMPİYONLARI AĞIRLADI

EHA.Belediye Başkanımız Semih Şahin, Yunanistan’da düzenlenen uluslararası turnuvada büyük başarılara imza atan Bilecik Belediyesi Spor Kulübü Judo Takımı üyelerini ağırladı.Antrenör Galip Aydın Güner ve sporcuları tebrik eden Belediye Başkanı Semih Şahin, Yunanistan’dan; şehrimize ve ülkemize yakışacak derecelerle dönen Bilecik Belediyesi Spor Kulübü Judo Takımından sporcularımız, ziyarette bulundular. Şevval Yağmur Tunca 57 kilogramda, Türkiye 1.’si,
57 kilogramda Yunanistan Uluslararası 3.’lüğü; Sıla Durmaz 44 kilogramda Türkiye 3.’sü, 44 kilogramda Yunanistan Uluslararası 3.’lüğü, Elif Arıcı 36 kilogramda Yunanistan Uluslararası 2.’liği ve Elif Günenç ise 40 kilogramda Yunanistan Uluslararası 2.’liği başarılarını elde ederek, Bilecik’imizi ve ülkemizi en güzel şekilde temsil ettiler. Sporcularımızı, antrenörleri Galip Aydın Güner’i ve ailelerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Antrenör Güner ve sporcular ise katkıları dolayısıyla Belediye Başkanı Semih Şahin’e teşekkür etti.

Ziyaret, Belediye Başkanı Semih Şahin’in sporculara çeşitli hediyeler vererek, hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı