En Son Haber 34

BİZ O’NU ÇOK SEVDİK PROJESİ MEB’İN DERS KİTAPLARINA GİRDİ

BİZ O’NU ÇOK SEVDİK PROJESİ MEB’İN DERS KİTAPLARINA GİRDİ

AHA.Çekmeköy Belediyesi’nin 2015-2016 yılında düzenlediği ve ödül töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleşen Merhamet ve Adalet temalı Biz O’nu Çok Sevdik Uluslararası Kısa Film Yarışması’nın afişi, ders kitabına konu oldu.

Çekmeköy Belediyesi Biz O’nu Çok Sevdik Uluslararası Kısa Film Yarışması serisinin 2016 yılında düzenlenen Merhamet ve Adalet temalı projesi, Milli Eğitim Bakanlığı’nın ders kitabında yer aldı. Cumhurbaşkanlığı himayesinde hayata geçen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle ödül töreni yapılan kısa film yarışmasının afişi, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Tuncay Demirel tarafından hazırlanan ortaokul 6. Sınıf Türkçe kitabında gençlere örnek anlatım olarak verildi.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz konu ile ilgili şunları söyledi: “2015 yılında galasını, 2016 yılında Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle ödül törenini gerçekleştirdiğimiz Merhamet ve Adalet temalı Biz O’nu Çok Sevdik Uluslararası Kısa Film Yarışması yıllar sonra bir kez daha bizleri mutlu etti. Milli Eğitim Bakanlığı, projemizin afişini ortaokul 6. Sınıflar Türkçe kitabında gençlerimize örnek olarak vermiş. Bu vesile ile projenin hazırlanışı aşamasında bizlere inanıp himayelerine alan Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunuyor, büyük bir şevkle çalışan ekip arkadaşlarıma bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Bizim için güzel bir #tbt oldu.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı