En Son Haber 34

Battal İlgezdi: Bu seçimi Ataşehir’de %60 bir oy farkıyla alacağım

Battal İlgezdi: Bu seçimi Ataşehir’de %60 bir oy farkıyla alacağım

EHA.Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İlgezdi, herkes istediği soruyu açık yüreklikle sorabilir dedi.İLGEZDİ: BU İLÇE HEPİNİZİN KAVGAYA GEREK YOK

Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi “Benim belediye başkanlığımda Alevisi de Sünnüsi de yer alacak, kafatasçılık yapmaya gerek yok. Bir soru üzerine İlgezdi şöyle konuştu Nasıl ki bir evde herkes aynı düşünceye sahip değilse siyasette de öyledir.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun istifasıyla ilgili sizi bağlayan bir konu varmı

Ataşehir Belediye Başkan adayı Battal İlgezdi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu bizim il başkanımızdır saygımız sonsuz. Bir kavganın içinde olmak istemiyorum.

AK Parti’nin İstanbul İBB Adayı Sayın Binali Yıldırım tecrübeli bir devlet “adamı

Diyelim ki Binali Yıldırım seçimi kazandı sonuçta bir devlet adamı tecrübeleri var ama tabii ki seçimi Ekrem İmamoğlu’nun kazanmasından yanayım, inşallah biz kazanırız. Tüm  imar sorununu sil baştan çözeriz” dedi.

30 yıllık mahallelerine imar çıkarmayanlar şimdi çıkaracaklarmış inanmıyorum!

İlgezdi konuşmasında”30 yıldır Yeniçamlıca ve Ferhatpaşa kimin mahallesi 26 senedir bunlar iş başında değillermiydi çözemediler şimdimi akılları başlarına geldi kalkmışlar imarı çözeceğiz diyorlar! Yalan söylüyorlar! Çünkü imarın çözümü büyükşehirin ilçe belediyelerin imar çıkarma yetkisi yoktur böyle bilinsin dedi İlgezdi Bizim çatı yapma hakkımız bile yok kimseyi kamdırmasınlar biliyorum Ataşehir”in bazı mahallerinde büyük sorunlar var kazandığımızda ilk işimiz halkın sorunlarını çözmek olacaktır.

Meclis üyeleri bana göre işi bilen  olmalı!

Meclis üyeliği seçiminde işi bilen liyakatli işinin ehli olan arkadaşlarla ancak seçime gideriz.

AK parti adayı size yolsuzluk üzerinde dosyalarla gelirse sizin tepkiniz nasıl olur.

Battal İlgezdi Eğer seçim meydanlarında bana saldırganlıkları olursa tabii bizim de elimizde onlara ait bazı bilgi ve belgeler var aynı karşılığı veririz  Benim için tüm mahalleler birdir

Ben tüm Ataşehirlilerin adayıyım

İlgezdi benim belediye başkanlığım da ayrımcılık yok çünkü ben bu beldenin ve herkesin başkanı olmaya adayım” dedi.İmar planları Ataşehir Belediyesi problemi değil tamamıyla İBB’nindir

İlgezdi “Karşınızda bir belediye başkanı var ben her yerde söylüyorum ağzımızda tüy bitti. Diyorum ki imar planları Ataşehir belediyesine ait değil bana çatı yapmaya izin vermiyorlar bırakın imar çıkarmayı” dedi.

İlgezdi: %60 bir oy farkıyla kazanacağım

Benim partimle aram iyi beni başkası ilgilendirmez. Bakınız Cumhuriyet Halk Partisi’nin üyeleri hiç kimsenin dolduruşuna gelecek bir parti değil size söylüyorum yazın bir kenara ben burada seçimi %60 oy farkıyla kazanacağım.

Belediye’de basınla ilgilen birim neden yok!

İlgezdi bir soru üzerine şöyle cevap verdi “Evde baba olmayınca herkes haylazlık yapar haklısınız ama ben işimin başında olsaydım bugün böyle tatsız olaylar yaşanmazdı inşallah yeni dönemde kazanırsam basınla ayda bir kezde olsa buluşmak isterim.

Muhtarlar’dan adaylarınız olacakmı

Tabii ki bizim muhtarların içinde adaylarımız olacak ama bazı muhtarlar AK Partili zaten CHP’de siyaset yapamazlar. Siyasette herkese şeffaf olacaksın Cumhuriyeti sadece CHP’liler kurmadı Türkü, Kürdü, Lazı, Çerkezi hep birlikte kazandık” dedi.

Kadir Topbaş ilçemize çok sözler verdi hiç birisine sahip çıkmadı

Dönemin TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar yerleri gösterdi ama Büyükşehir ne hikmetse hiç birini uygulamadı. 40 bin kişilik kültür merkezini 2 bin metre kare üzerindeki arsaya  yapacaktık ama projeler hayata bir türlü geçmedi. Bir çok projelerimiz İBB engeline takıldı ben Kayışdağı Caddesine raylı sistem yapacağamı söyledim ama olmadı. Şimdi metro geçiyor emeği geçenlere güzel projeler üretenlere her zaman teşekkür ederiz” dedi.

Türkiye’de ekonomik kriz var neden Ekrem İmamoğlu kazanmasın

Benim sadece projem şudur camiiye giden ve cemevine gidenler kardeş projem olacak başka projeye ne gerek var? Onların verdiği vaatleri ben boş buluyorum zaten biz kazanacağız. O konulara girmeme gerek yok” dedi.

Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi Abdullah Der’e haksızlık yapıldı

Ensonhaber34 muhabiri: Geçtiğimiz günlerde yardımcınız Abdullah Der’in bir haberi çıktı. Eğer Erzincanlıyı göstemedikleri zaman oyumu Binali Yıldırım’a vereceğim bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgezdi benim kanaatim Abdullah Der’e büyük haksızlık yapıldığını iyi biliyorum. Kimse Abdullah Bey’in Cumhuriyet Halk Partililiğini asla tartışamaz. Çünkü kendisi partisine sımsıkı bağlı biri Zaten bu çıkan haberler daha seçim kararı alınmadan söylenen bir söz sadece Binali Yıldırım’a oy vereceğim diyen bölümü alarak kullanmışlar” dedi.

İsmail Erdem değerli bir arkadaşımız.

İlgezdi konuşmasında”İsmail Erdem bizim değerli bir arkadaşımız hakkında çıkan yolsuzluk haberleri bizi ilgilendiren konular değil ancak Sancaktepe halkı hesap sorar” diyerek sonlandırdı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı