En Son Haber 34

Canan Karatay’dan Onay Çıktı: Bol Bol Tüketin

Canan Karatay’dan Onay Çıktı: Bol Bol Tüketin

Paylaş

Canan Karatay, ”İşlem görmemiş, hakiki pastırmayı bol bol yiyebilirsiniz. Katkı maddesi bulunmayan pastırma dünyanın en sağlıklı etidir. Paranız varsa sıklıkla tüketin. Pastırma vücutta meydana gelen çeşitli hastalıkları ve enfeksiyonları önler.” dedi

Canan Karatay, ”İşlem görmemiş, hakiki pastırmayı bol bol yiyebilirsiniz. Katkı maddesi bulunmayan pastırma dünyanın en sağlıklı etidir. Paranız varsa sıklıkla tüketin. Pastırma vücutta meydana gelen çeşitli hastalıkları ve enfeksiyonları önler.” dedi.

ALTIN DEĞERİNDE

Prof. Dr. Canan Karatay Kayseri’de düzenlenen Kitap Fuarı’na katıldı. Sağlıklı beslenme ve et tüketimiyle ilgili bilgiler veren Canan Karatay, ”İşlem görmemiş, hakiki pastırmayı bol bol yiyebilirsiniz. Katkı maddesi bulunmayan pastırma dünyanın en sağlıklı etidir. Paranız varsa sıklıkla tüketin. Pastırma vücutta meydana gelen çeşitli hastalıkları ve enfeksiyonları önler.” dedi.

Doğal ve katkı maddesiz etin insan vücudu için her zaman sağlıklı olduğunu belirten Karatay, etin doğal olduğu takdirde sağlıklı olacağını vurguladı. Pastırmanın ve kırmızı etin içinde bulunan yağın da doğal olduğu sürece bir zarar teşkil etmediğini belirten Prof. Dr. Canan Karatay, pastırmanın birçok hastalığın devası olduğunu söyledi. Eski usul pastırmanın, Alzheimer, kalp krizi, şeker gibi yüksek düzey hastalıkların önüne geçtiğini de ekledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
shares
Haber İhbar Hattı