En Son Haber 34

ÇAZ-DER’den Ünüversite öğrencilerine yardım eli

ÇAZ-DER’den Ünüversite öğrencilerine yardım eli

EHA.Kısa adı ÇAZ-DER olan Çekerek, Aydıncık ve Zile İlçe Köyleri Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üniversite öğrencilerini unutmadı. Geçtiğimiz yıl yaptığı eğitim gecesiyle adından söz ettiren ÇAZ-DER bugün meyvesini vermeye başladı.

ÇAZ-DER’in her yıl geleneksel hale getirdiği eğitime katkı şöleni nihayet meyvesini vermeye başladı. Geçtiğimiz yıl büyük bir organizasyonla yapılan gecede, durumu iyi olmayan üniversite öğrencileri için toplanan yardımda burslar 6 üniversite öğrencisinin hesaplarına yatırıldı.

 

ÇAZ-DER Başkanı Hamza Azmaz www.ensonhaber34.com internet sitesine yaptığı açıklamada “Derneğimiz her yıl bu gibi yardımları yapmaktadır. Önceliğimiz durumu iyi olmayan ailere yardım etmek. Derneğimizin amacı üyelerinin yanında yer almak, varsa sorunlarının çözüme kavuşturulması için çaba sarf etmektir,diyen Başkan Azmaz Biz tabela dernekçiliği yapmıyoruz. Her konuda vatandaşlarımızın yanında duran ve onların iyi ve kötü günlerinde birlikte ağlayan, birlikte gülen, üyelerimizin mutluluğunu paylaşan bir derneğiz” dedi. Başkan Azmaz sözlerini “Geçtiğimiz yıl yaptığımız eğitime katkı gecesinde toplanan yardımlar bugün öğrencilerimize burs olarak geri döndü. Yönetim olarak güzel projelere imza atıyoruz, inşallah bu yardımlarımız devam eder herkese teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı