En Son Haber 34

Çekerek Süt Üreticliği Birliği Kaymakamlığımız ve Belediyemizin destekleriyle faaliyete geçiyor

Çekerek Süt Üreticliği Birliği Kaymakamlığımız ve Belediyemizin destekleriyle faaliyete geçiyor

EHA.Ülkemizde refah seviyesinin artması Tarım ve Hayvancılığın gelişmesi ile olacak. İlçe merkezi ve köylerimizde faaliyet gösteren süt üreticilerinin üretmesi ve kazançlarının yükselmesi için Tarım Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdürlüğünden Soğutma Tankı ve diğer Makine Ekipmanları alımı için 280.000 TL Projemiz kabul görmüştü, bugün 6 Ton Kapasiteli Süt Tanklarımız ve 5 Ton Kapasiteli Soğutma Tanklarımızı ilçemize kazandırdık.

ÇEKEREK ARTIK CAZİBE MERKEZİ HALİNE GELDİ. 

Yerelden Kalkınma için üreticilerimizin bilinçlenmeleri, modern üretim yapabilmeleri ve kazançlarını arttırıp refah seviyelerini yükseltmek amacı ile de ilerleyen dönemlerde eğitim faaliyetleri de düzenleyerek Üreticilerimizin ekipman destekleri alabilmeleri için de öncülükte yapacağız.

EYÜP ÇAKIR PROJELERİ ÇİFTÇİYE HAYAT VERDİ 

TKDK,IPARD gibi projelerin hazırlanmasında yardımcı olarak Çekerek’te Hayvancılığı ayağa kaldırmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz.
Artık Çekerek’te Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.
Bizlere her fırsatta desteklerini esirgemeyen Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay beyefendi başta olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
#BizSizeSözVerdik
#KalkınmaYereldeBaşlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı