En Son Haber 34

Çekmeköy Ak Parti Başkanını arıyor!

Çekmeköy Ak Parti Başkanını arıyor!

EHA.Çekmeköy Ak Parti ilçe Başkanı görevden alındı ilçede siyaset yeniden ısındı aday adayları fikrini ortaya koymaya devam ediyor Başkanlığa adaylık sinyalini veren ilk isim Lokman Durul oldu,kendi sosyal medya üzerinde sıcak mesajlar veren Durul bana ne görev verilirse hazırım dedi.

Lokman Durul sesini duyurmaya çalıştı 

Değerli Çekmeköylü dostlarım ağabeylerim ablalarım, kardeşlerim;.Önümüzde ki kongre sürecinde aday olması muhtemel olan isimler ön plana çıkarılmaya devam ediyor, bu isimler arasında şahsımın da gösterilmesi ve sizlerin gözünde, gönlünde ki yerim beni ziyadesi ile mutlu etmiştir.

Önümüze ki dönemde de Akparti çekmeköy ilçe başkanlığı olmak üzere verilecek her kademede ki görevi geri çevirme şansımız lüksümüz yoktur.

Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere genel merkezimiz ve il başkanlığımız Çekmeköyümüze layık, çekmeköyümüzü yönetmeye, adaletle muamele etmeye muktedir olacak hangi ismi aday gösterirse biz ona tabi olur yolumuza davamıza emek vermeye devam ederiz,

Bizlere görev verildiğinde nasıl yapıldığını gördük gösterdik, verilen görev geri alındığında yine davamız için kenardan da olsa çalışmaya emek Vermeye devam ettik, Küsmedik Küstürmedik. Bu tarzımız hiç değişmeyecektir Allah’ın izni ile hizmet etmek için makama mevkiye ihtiyaç duymadık hamd olsun.

Şimdiden çekmeköyümüz için rabbimden hayırlısını temenni ediyorum.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı