En Son Haber 34

CHP VE İYİ PARTİ BİLECİK TEŞKİLATI’NDAN CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU’NA ZİYARET

CHP VE İYİ PARTİ BİLECİK TEŞKİLATI’NDAN CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU’NA ZİYARET
EHA.Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti Bilecik İl Teşkilatı üyelerinden oluşan heyet, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.

   Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Belediye Başkanımız Semih Şahin, CHP İl Başkanı Metin Yaşar, İlçe Başkanı Gültekin Çalışkan, İyi Parti İl Başkanı Soner Hızlı, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Sarı, Belediye Başkan Yardımcılarımız Ahmet Gürses ve Melek Mızrak Subaşı ile il genel ve belediye meclis üyelerinden oluşan heyet, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

BAŞKAN ŞAHİN KILIÇDAROĞLU’NU BİLECİK’E DAVET ETTİ

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Milletvekili Yaşar Tüzün, Başkan Şahin ve konuklarına teşekkür etti.

Belediye Başkanımız Semih Şahin ise ziyaret hakkında yaptığı değerlendirmede, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Bilecik’e davet ettiklerini belirterek, ‘‘Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu Milletvekilimiz Yaşar Tüzün, Belediye Başkan Yardımcılarımız, Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik il ve ilçe başkanı, İyi Parti Bilecik il ve ilçe başkanı, il genel meclisi ve belediye meclis üyelerimiz ile ziyarette bulunduk. Sayın Genel Başkanımızın, belediye çalışmalarını yakından takip etmesinden ve bizlere yaptığı övgülerden dolayı onur ve mutluluk duydum. Kendilerine yaptığımız davet ile Bilecik’e en kısa zamanda gelip Bileciklilerle buluşacağını belirterek, tüm hemşehrilerimize selamlarını ilettiler. Genel Başkanımıza ilgisi ve misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ediyorum’’ ifadesini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı