En Son Haber 34

CHP’de Gençlerin önü kesiliyor 70’liklerin önü açılıyor!

CHP’de Gençlerin önü kesiliyor 70’liklerin önü açılıyor!

EHA.Cumhuriyet Halk Partisi 37. Olağan. Kurultayına doğru giderken, sosyal medya üzerinden PM üyeliği için adayım diyenler yaşı geçmiş kişiler oluyor.Kendi ilçelerinde daha önce CHP’ye oy kaybettiren kişiler yetmedi partiyi bölmek için CHP’li adaya karşı başka partiden adaylığını koyanlar şimdi PM üyeliğine adaylığını koymaya çalışıyorlar. Bugüne kadar hangi partilinin çocuklarına aş iş verdiniz? Pırıl pırıl gençlerimiz var okumuş, bilgili, kültürlü. Siz 70 yaşına gelmişsiniz gençlerin önünü kesiyorsunuz, istikballeriyle oynuyorsunuz.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na açık çağrımızdır; partinin zenginlerine değil partinin ihtiyacı olan kişilerine iş, aş, yer veriniz. Gençlerimiz büyük umutlarla İBB seçimlerini kazandırdı, sandıklara sahip çıktı ama çalışanlar değil partisine kan kaybedenler koltukları kaptı. Bugüne kadar ilçe başkanlığı yapmış olan koltuk meraklılarına soruyoruz düne kadar sizin bile umudunuz yoktu İstanbul seçimlerini kazanacağınıza. Kendi beldelerinizde ve ilçelerinizde çalışmayarak yan gelip yattınız nasıl olsa seçimi kazanamıyoruz boşuna uğraşmaya gerek yok diye, partinize karşı gizli gizli başka partilere destek verdiniz. Şimdi gelmiş gençlerin önünü keserek adaylığınızı koymaya çalışıyorsunuz, neden?

PM üyeliği için gençlerin önünü açınız onlara şans tanıyınız. Koronavirüs nedeniyle 3 ay dışarı çıkamadınız, neden? Yaşınız 65 yaş ve üzeri olduğu için. Artık gençlerimizin önünü açmanın zamanı geldi! Aksi takdirde 2023 Genel seçim sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı