En Son Haber 34

CHP’li Aday Adayı Seyfettin Yıldırım Çekmeköy’de esnafın ve vatandaşın ilgi odağı oldu

CHP’li Aday Adayı Seyfettin Yıldırım Çekmeköy’de esnafın ve vatandaşın ilgi odağı oldu

AHA. Her gün Çekmeköy esnafını tek tek gezerek hal ve hatırını soran CHP Belediye Başkan Aday Adayı Seyfettin Yıldırım, vatandaşların ilgi odağı oldu. İlçede sıkmadık el bırakmayan CHP’li aday adayı “Ben kazanırsam parti ayrımcılığı yapmadan herkese eşit mesafede hizmet edeceğim” dedi. Gündüz esnaf ziyaretleri akşamları da ev ev dolaştığını, hasta ziyaretleri yaptığını söyleyen Yıldırım “Halka dokunmadan bir yere gelemezsiniz” diyerek ilçe halkına güzel vaatlerde bulundu.

Bölgenin sevilen iş adamlarından, Çekmeköy Belediyesi Başkan Aday Adayı Seyfettin Yıldırım ilçede sıkmadık el dolaşmadık esnaf bırakmadı. Geçtiğimiz günlerde Şahinbey Caddesindeki esnafları dolaşırken Fırat Berber Salonu sahibi Mahmut Yurtseven’i ziyaret etti. Müşterilere kendini tanıttıktan sonra berberde tıraş olan Yıldırım Esnafın gönlünü kazandı. Esnaf Mahmut Yurtsever ve Azim Bulgu “Gerçekten de bizim istediğimiz başkan böyle olmalı. Halkın içinde, esnafın sorunlarını dinleyen sıcak siyasetçiler istiyoruz. Havaya bakan değil insanların gözünün içine samimi ve içten bakan yöneticiler istiyoruz. Halkımızın buna ihtiyacı var” dediler. CHP’li Başkan Aday Adayı Seyfettin Yıldırım ise “Sizin söylemleriniz beni mest etti gerçekten. Evet, haklısınız siyasetçi dediğiniz halkına dokunmalı, hal ve hatırını sormalı. Ben CHP’nin adayıyım inanın hiçbir partili gözetmeksizin rozetimi bir kenara koyarak çalışmak istiyorum. Tabii ki benim partim Cumhuriyet Halk Partisi ama bir beldede belediye başkanı olmak istiyorsan herkese eşit ve adil olacaksın. Ben sizin dediğiniz gibi biri olmak İçin bu göreve talip oldum. Birlikte yöneteceğiz, birlikte çalışacağız, birlikte dayanışma içinde olacağız” dedi.

Fırat Berber Salonundaki müşterilerle tanışma fırsatı bulan Yıldırım, sıcak İlgiyle karşılandı. Bir vatandaş “Ben eski Refah Partiliyim Sayın Başkanım, sizi sevdim birlikte Çekmeköy’de görüş alışverişi yapabilirim” dedi.  Aslen Erzurumlu olduğunu söyleyen müşteri İsmail Bey ise ilçede hizmetin sıfır olduğunu söyleyerek “Bakınız caddelerde ellerinizi yıkayacak çeşme yok. Defalarca dedik ama dinleyen olmadı. En büyük sorunlardan biri de tuvalet eksikliği. İnsanların gireceği tuvalet yok. Yaşlı insanlarımız ve çocuklu anneler ihtiyaçlarını gidermek için esnafa utanarak sorup rica ediyor. Neden her parkta WC olmasın? Neden her caddenin başında birer musluk olmasın?” diye serzenişte bulundu. CHP Çekmeköy Belediye Başkan Aday Adayı Seyfettin Yıldırım “Evet haklısınız sizlerin fikirlerine katılıyorum. Söylediklerinizi not aldım, inşallah bana destek olursanız ben de başkan seçilirsem bu dediklerinizi gerçekleştireceğim” dedi. Tıraş olduktan sonra esnafın gönlünü kazanarak muhabbet eden Yıldırım, güzel temennilerle ayrıldı.

Haber-Foto: www.acarhaberajansi.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı