En Son Haber 34

CHP’li Bozdemir’den Zile esnafına pandemi ziyareti

CHP’li Bozdemir’den Zile esnafına pandemi ziyareti

EHA.Korona virüs salgını sonrası yeni normale dönüşle birlikte CHP Zile İlçe Başkanı Ali Rıza Bozdemir, esnaf ziyareti yaparak dertlerini dinledi.Zile esnafı Başkan Bozdemir’e övgüler yağdırdı.

CHP Zile İlçe Başkanı Ali Rıza Bozdemir, Covid-19 salgını nedeniyle yaklaşık 7 aylık sürenin ardından korona virüs salgınında normalleşme sürecine girilmesiyle birlikte, esnaf ziyareti yaparak dert ve sıkıntılarını dinledi.çözüm noktasında görüş birliğine vardı. Başkan Bozdemir esnafın dertlerini ve sıkıntılarını dinledi.

Zile’de Mahalle esnafını ziyaret eden CHP İlçe Başkanı Ali Rıza Bozdemir’,e partililer eşlik etti. ziyaretlerinde maske ve mesafe kurallarına uyularak yapıldı. Başkan Bozdemir CHP her zaman köylünün, esnafın,memurun,ve sade vatandaşının yanındadır partimizin Genel Başkanı ve lideri Kemal kılıçdaroğlu her salı yaptığı parti meclisi toplantısında tüm Türkiye’nin sıkıntılarını dile getiriyor bizde Zile ilçesi ve Belediyemizle birlikte sıkıntılarınızı gidermeye gayret edeceğiz dedi.Başkan Bozdemir.CHP her zaman köylünün,esnafın,memurun,ve sade vatandaşın yanında 

CHP Zile ilçe Başkanı Ali Rıza Bozdemir ; “Esnaf arkadaşlardan iş durumları ve yeni kurallar hakkında düşüncelerini aldık. Görünen o ki kafe ve kahvehane işletmecilerinin zorlu bir süreç bekliyor. Bazı esnaf arkadaşlar dükkânlarını açmamayı düşünüyor. Bu süreçte sorunlarıyla birlikte her zaman yanlarında olduğumuzu, elimizden gelen desteği esirgemeyeceğimizi bilmelerini isteriz” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı