En Son Haber 34

CHP’li Muğla ve Marmaris Belediye Başkan adayları boş durmuyor

CHP’li Muğla ve Marmaris Belediye Başkan adayları boş durmuyor

EHA.Cumhuriyet Halk Partisi Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay ve ekibi boş durmuyor, 7/24 halkın içinde sorun ve çözümler arıyorlar. Bugün Hisarönü, Turunç, Orhaniye ve Turgut Bayırda bir dizi ziyaretler gerçekleştirdiler. Halkın yoğun ilgisi ile karşılaşan CHP’lilerin bölgede vatandaşlarla ziyaretleri devam ediyor.
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeni dönem yine CHP’den Aday gösterilen deneyimli başkan Dr. Osman Gürün ve Muğla CHP başkan adayı ile birlikte büyük bir konvoyla bölgeyi karış karış gezerek halkın sorunlarını dinliyorlar. Bölge halkı tarafından coşkulu bir şekilde karşılanan Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkan Adayları mutlu olduklarını söylediler. CHP bu seçimlerde %70 oy farkıyla Muğla Büyükşehir ve tüm ilçeleri kazanacak dedi. Halkın ferasetine güvendiklerini söyleyen başkan adayları “Gördüğünüz gibi bölge halkı bizi bağırlarına bastı. Bizler de bu gördüklerimizi görmezden gelemeyiz. Elbette partimiz de vatandaşını bağrına basacaktır” dediler. VİDEO 📹 İZLE

Genç dinamik yenilikçi meclis üyesi Zülal Akyüz’de partililerle birlikte saha çalışmalarına katılarak deneyim kazandı.Yine Beldibi beldesi eski CHP’li meclis üyesi deneyimli siyasetçi Etem Şahinoğlu’da alanlardan halkın içinde gezerek vatandaşın dertlerini sıkıntılarını dinleyerek yetkililerle birlikte sorun çözmek için mücadele ediyor.Dr. Osman Gürün ve Mehmet Oktay ise “Marmaris, Turunç, Hisarönü ve Turgut Bayırdaki halk buluşması halen devam ediyor. İnşallah 1 Nisan’da şaka değil gerçekten martın sonu bahar diyeceğiz. Çünkü artık milletimiz kavga eden siyasetçilerden bıktı usandı. Halk çözüm bekliyor, esnaf üretim bekliyor. Ekonomik krizde kavgayla vatandaşı ayrıştırmakla değil çözümlerle vatandaşlara sahip çıkılmalı. Halkımız zor şartlarla ekmeğini kazanıyor. Köylülerimiz perişan, esnafımız kan ağlıyor. Bunların geleceği bizim elimizde. Çözümler üretirsek refaha kavuşuruz. Güvenin ve istikrarın olmadığı yerlere kimseler yatırım yapamaz. Değerli kardeşlerim 16 yıldır bu hükümet herkesle kavgalı ama biz bu güzelim memlekete barışı, adaleti ve kalkınmayı getireceğiz” dediler.Gördükleri ilgi ve alakadan dolayı Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay vatandaşlara teşekkür etti ve ikram ettikleri çaylarını içerek bölgeden mutlu ve huzurlu ayrıldılar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı