En Son Haber 34

CHP’li Muharrem Aydın Sancaktepe ilçe Başkanlığına coşkulu bir kalabalık eşliğinde adaylık açıklamasını yaptı

CHP’li Muharrem Aydın Sancaktepe ilçe Başkanlığına coşkulu bir kalabalık eşliğinde adaylık açıklamasını yaptı

Muharrem Aydın yaptığı kısa konuşmada kendini tanıttı ve iki önemli seçim atlattığını bunun için ilçe örgütümüzdeki tüm arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum diye konuştu.

Muharrem Aydın konuşmasında aile yapısı, eğitim hayatı, mesleği, siyasi yaşamı hakkında kısa bilgi verdi.  Ardından yaptığı konuşmada eğitim , bilim, kültür sanat ve toplumsal duyarlılık konusunda önümüzde ki süreçte daha duyarlı olarak çalışacağız ifadelerinde bulundu.
Parti de ki son seçim sürecine değinen Muharrem Aydın, “31 Mart ve 23 Haziran seçim sürecinde gece gündüz çalıştık. Bunun için yanımızda olan bu çalışmalarda bizleri yalnız bırakmayan tüm emekçi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Yeni dönem de yapacağı çalışmalarda kısaca değinen Muharrem Aydın “ Yeni dönem de paneller, seminerler ve kültür sanat çalışmalarımız yoğun olacaktır” şeklinde konuştu.

Muharrem Aydın son olarak ilçe örgütünün oylarına talip olduğunu söyleyerek aday olduğunu açıkladı. Yoğun kalabalığın alkışları arasında partililerin tebriklerini kabul etti.
Tevfik Erk / İstanbul
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı