En Son Haber 34

Efsane Başkan Şiirlerle, sümbüllerle uğurlandı

Efsane Başkan Şiirlerle, sümbüllerle uğurlandı

EHA.İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 31 Mart’taki yerel seçimler öncesi veda turlarını Karaburun ilçesi ve mahallelerini ziyaret ederek sürdürdü.  Başkan Kocaoğlu uğradığı her mahallede yöreye özgü sümbül çiçekleriyle karşılanırken, Mordoğan Muhtarı Kenan Üstündağ’ın kendisi için yazdığı şiir herkesi duygulandırdı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, veda turlarına Karaburun ilçesinde devam etti. Küçükbahçe, Yeni Liman, Kösedere, Eğlenhoca, Mordoğan ve ardından Karaburun merkezde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Kocaoğlu’na Karaburun Belediye Başkanı Ahmet Çakır, CHP’nin Karaburun Belediye Başkan adayı İlkay Girgin Erdoğan, İzmir Milletvekili Tacettin Bayır ve CHP İlçe Başkanı Erdal Subaşı eşlik etti.

İnsana, havaya, suya, toprağa dokunduk
Her gittiği yerde büyük bir ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılanan Başkan Kocaoğlu adeta çiçek yağmuruna tutuldu. Karaburunlulardan helallik istemek için geldiğini ifade eden Başkan Kocaoğlu, “Biz insana, havaya, suya, toprağa dokunan bir belediyecilik yaptık. 15 yıl İzmir’e hizmet ettik. Bu bizim için bir gururdur” dedi. Başkan Kocaoğlu, önümüzdeki yazdan itibaren yılda 5-6 ay Karaburun’da kalacağını belirterek “Tavla arkadaşınız hazır” diye konuştu.

Çalmadı, çaldırmadı
Karaburun merkezde tura dahil olan CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır ise “Aziz Başkan’ın neler çektiğini biliyorum. Aziz Başkan’a kurulan tüm kumpaslar çöktü. O çalmadı, çaldırmadı adam gibi başkanlık yaptı” diye konuştu.

“Sizi unutmayacağız Aziz Başkan”
Başkan Kocaoğlu’nun Karaburun gezisi sırasında renkli dakikalar da yaşandı. Mordoğan Mahalle Muhtarı Kenan Üstündağ, “Bir daha sizin gibi bir başkan gelmez” diyerek Başkan Aziz Kocaoğlu’na sevgisini ifade etmek için kaleme aldığı şiiri seslendirdi.

İşte Muhtar Kenan Üstündağ’ın Başkan Kocaoğlu için yazdığı şiir:

Şehrimize 15 yıl hizmet ettin Aziz Başkan
Zaferle çıktın girdiğin her yarıştan
Raylı sistem senin işin
Donattın şehri sil baştan
Uğurlar olsun, sizi unutmayacağız büyük Başkan

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı