En Son Haber 34

Ekrem İmamoğlu Çekmekyöy’de İBB Başkanlığı İçin Sahaya İndi

Ekrem İmamoğlu Çekmekyöy’de İBB Başkanlığı İçin Sahaya İndi

AHA.Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Çekmeköy CHP İlçe Başkanlığında KonuştuEKREM Ä°MAMOĞLU GÖRSEL ile ilgili görsel sonucuAHA.Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Çekmeköy CHP ilçe Başkanlığında konuştu. Kalabalık partililer tarafından adeta İBB Başkanı gibi kapıda karşılanan İmamoğlu’nun bu durum karşısında mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Partililere moral depolayan Başkan İmamoğlu “Buradan şunu söylemek istiyorum belediye başkan aday adayının yanında gezenler değil liyakatli ve işinin ehliyle görev yapanlar çok başarılı olur” dedi.
Belikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Çekmeköy Cumhuriyet Halk Partisi ilçe binasında partililere adeta ders verir nitelikte nasihatlerde bulundu.

CHP İBB adayı İmamoğlu sunum öncesi bir anısını anlatarak sözlerine başladı.

Başkan İmamoğlu bir anısını anlatarak sözlerine başladı: “Hani bu günlerde gençlik tartışılıyor ya benim küçük olduğumu belirteyim bir ara babama dedim ki “Acaba şu yaşımı biraz büyütsem mi ama babam ikna olmadı ve olay kapandı. Yıllar öncede az kalsın futbolcu oluyordum. Babama dedim ki neden beni bir yaş büyük yazdırmadın babam da bana yaşını büyütüp de futbolcu mu olacaksın diye fırça atmıştı. Hayat böylece bizi buralara kadar getirdi, çok da mutluyum” dedi. İmamoğlu konuşmasında “Ben burada Çekmeköy’ün heyecanını açıkça görmekteyim. İstanbul’un öbür tarafında yani batı ucunda Beylikdüzü ilçesinden size selam ve heyecan getirdim. Umuyorum bu heyecanı karşılıklı yaşayacağız. Burada uzun uzun konuşup sizi sıkmayacağım. Sunumum benim için daha değerli; ne yaptık, nasıl hazırlandık, neler hissettik? Heyecanımı ve tecrübelerimi sizlere sunmak için Çekmeköy’deyiz” dedi. İmamoğlu konuşmasında “Ben her ortamda aklı, bilimi, tecrübeyi, yol haritasını ve stratejiyi önemseyen birisiyim. Aklı, bilimi ve ne biliyorsak paylaşmayı amaç edinirsek vatandaşın gerçeklerini kavramayı ve ona göre stratejiler belirmeyi de hedef olarak seçebiliriz.

Bu arada Ekrem İmamoğlu, kendisi için ‘CHP’nin İstanbul adayı olduğu kesinleşti’ denen tweeti beğendiGörüntünün olası içeriği: 21 kişi, iç mekanÇekmeköy seçkin bir ilçe

Çekmeköy çok seçkin bir yer buradan da ciddi mücadeleler verildiğini biliyorum. Çekmeköy kazanılacağını biliyor ve hissediyor. İnşallah 2019’da uğurlu geliriz ve sizlerle beraber keyifli bir seçim süreci yaşarız. Bazı arkadaşlarımızı ayakta görüyorum içinde ilimizin kıymetli yöneticileri il başkan yardımcılarımız, il sekreterimiz, çok kıymetli yöneticilerimiz de var dedi.Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, kalabalıkÇekmeköy’le tecrübelerimizi paylaşmak istiyoruz.
Cumhuriyet Halk partisinin ve soysal demokrat belediyeciliğin hedefi kimseyi dışarıda bırakmamaktır, kimseyi yok saymamaktır, herkesi kucaklamaktır ve mutlu bir yaşam sunmaktır. Bu hedefe Beylikdüzü’nde nasıl ulaştığımızı İstanbul’da yaklaşık 16 ilçede sunduk Çekmeköy’de onlardan bir tanesi. İnşallah yakın zamanda Üsküdar’da ve Beykoz’da da olacağız. Bütün ilçelere ve İstanbul’un dışında da yaklaşık yirmiye yakın ildede bu tecrübelerimizi paylaşmak istiyorum. Çünkü ben hepinizin dayanışmasına, bilgisine, gücüne muhtacım. Birlikte paylaşmalıyız ki eksiklikleri düzeltelim, güzellikleri çoğaltalım dedi Başkan İmamoğlu “Buradan şunu söylemek istiyorum belediye başkan aday adayının yanında gezenler değil liyakatli ve işinin ehliyle görev yapanlar çok başarılı olur” dedi İmamoğlu konuşmasında Sizi daha fazla yormadan sunumuma başlamak istiyorum” diyerek sunuma geçti.

HABER-FOTO.ACARHABERAJANSI

www.acarhabaerajansi.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı