En Son Haber 34

Erdoğan Bozkurt yakasına siyah kurdele takarak yas tuttu ancak Çekmeköy Meclisi yine aynı

Erdoğan Bozkurt yakasına siyah kurdele takarak yas tuttu ancak Çekmeköy Meclisi yine aynı

EHA.Çekmeköy Belediye Meclisi Mart Ayı Birinci Oturumu’nda, İdlip şehitleri ve tüm şehitler saygı duruşu, İstiklal Marşı ve dualarla anıldı.

Çekmeköy Belediye Meclisi, Mart ayındaki ilk oturumunu, Mart’ın ilk pazartesi gününde gerçekleştirdi. Meclis 1. Başkan Vekili Şenol Alan’ın başkanlık yaptığı birleşimin gündeminde İdlip Şehitleri ve Bahar Kalkanı Harekâtı öne çıktı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından, partileri ve şahısları adına söz alan meclis üyeleri, İdlip Şehitlerini andı.ayrıca Bağımsız Belediye meclis üyesi Erdoğan Bozkurt yakasına siyah kurdele takan tek isimdi Bozkurt Suriye’nin İdlib kentinde düzenlenen sınır ötesi operasyonda yaralanan ve şehit olan tüm asker kardeşlerim için bugün yakama siyah kurdele taktım benim için bir yastır dedi.

Bağımsız meclis üyesi Bozkurt 02/03/ 2020 Belediye meclis oturum açılışında vermiş olduğu teklifi ek gündeme dahil ettiren Belediye meclis üyesi oldu,ek teklifte idlibde şeihit düşen askerlerimizin anısına açılışta saygı duruşu istiklal marşı ve kapanışta şehitlerimizin ruhları için fatiha okunmasını ve yakasına taktığı siyah kurdaleyle farkını göstermiştir kamuoyu tarafındanda taktir edilmiştir.

6 Maddelik gündem ve 2 maddelik gündemin görüşülmesinin ardından meclis birinci birleşimi, şehitler için okunan Fatiha ile kapandı

İşte Bağımsız Çekmeköy Belediye meclis üyesi Erdoğan Bozkurt’un vermiş olduğu önerge ekte.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı