En Son Haber 34

Fatih Portakal’dan Metin Akpınar ve Müjdat Gezen tepkisi

Fatih Portakal’dan Metin Akpınar ve Müjdat Gezen tepkisi

EHA.Fox Ana Haber suncusu Fatih Portakal, Metin Akpınar ve Müjdat Gezen’e soruşturma açılmasını eleştirdi

GERÇEK GÜNDEM – Fatih Portakal, Fox Ana Haber’de Metin Akpınar ve Müjdat Gezen’e soruşturma açılmasını eleştirdi.

Fatih Portakal, Erdoğan’ın verdiği talimat sonrası haklarında soruşturma açılan bugün gözaltına alındıktan sonra adli kontorelle serbest bırakılan usta sanatçılar Müjdat Gezen – Metin Akpınar hakkında konuştu.

Fatih Portakal gösterdiği tepkide, “Aslında yapılmak istenen ne biliyor musunuz? Düşünceye katılmadığınız gibi hedef gösteriliyorsunuz. İşte Metin Akpınar ve Müjdat Gezen’in söylediği gibi. İkisi de çok büyük bir isim. Sanatçı müsvettesi deniyordu ki kesinlikle kabul edilebilecek değil.

Gerçekten sanatçıdan, iki büyük sanatçıdan bahsediyoruz. 25-30 yıl önce Metin Akpınar’ı hatırlayacaksınız. Rahmetli Zeki Alasya ile birlikte Yasaklar parodileri vardı, müzikalleri vardı. O dönemde inceden inceye eleştirirdi yönetenleri. Kenan Evren, rahmetli Erbakan, Ecevit, Özal, Demirel bunların hepsini eleştirirlerdi. Mizah yaparlardı.

Şu anda artık yapamıyorsunuz. Onu bile yapamıyorsunuz. Dergiler bile artık neredeyse çizemiyor. Espri dahi yapamıyorsunuz. Ne çizgilerle yapabiliyorsunuz. Zaten sözlerle yapmanız mümkün değil ve çok enteresandır hemen hükümemt tarafı yapılan olumsuz eleştirileri kendi adına yapılmış hakaret olarak görüyor. Bir eleştiri olarak kabul etmiyor.FATÄ°H PORTAKAL RESÄ°M ile ilgili görsel sonucuHemen yapılan o eleştirileri haddini bilmezlik olarak, vatan hainliği olarak görüyor. Aslında yapılmak istenen ne biliyor musunuz? Cümlelerin kafanın içerisine sıkıştırılması ve ağızdan dökülmemesini istiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı