En Son Haber 34

Gelecek Partisi Ümraniye İlçe Başkanlığı 1.Olağanüstü kongresini gerçekleştirdi

Gelecek Partisi Ümraniye İlçe Başkanlığı 1.Olağanüstü kongresini gerçekleştirdi

EHA.Gelecek Partisi Ümraniye İlçe Başkanlığı 1.Olağan Kongresi bugün Çayırönü 5 Yıldız Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Tek adayın yarıştığı parti kurucu üyesi Av.Sedat Enver Çakıroğlu oldu. Kongre başlamadan önce saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasiyla başladı.

CANLI YAYIN VİDEOSU İZLE 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4101925406546809&id=100001881692497

İlk konuşmacı Gelecek Partisi İlçe Kurucu Başkanı Av.Enver Sedat Çakıroğlu kürsüye davet edildi. Tezahüratlar ve alkışlar eşliğinde sahneye gelen Çakıroğlu iktidara yüklenerek adeta meydan okudu.

Son zamanlarda iktidara yüklenerek Twitter den paylaşımlarda bulunan Nihal Olçok bugün gerçekleştirilen Ümraniye Gelecek Partisi 1.Olağanüstü kongresine katıldı.

Erol Olçok, Türk reklamcı. Recep Tayyip Erdoğan ve Adalet ve Kalkınma Partisi’nin reklam danışmanıydı. 2016 Türkiye askerî darbe girişiminde Boğaziçi Köprüsü’nde hayatını kaybetmiş.

Gelecek Partisi Ümraniye İlçe Başkanlığı 1.Olağanüstü kongresi bugün gerçekleştirildi.

Kongreden notlar.

Gelecek Partisi Ümraniye İlçe Kongresine, CHP Ümraniye İlçe Başkanlığı’nı temsilen Yönetim Kurulundan Altan Berdan Ağırman ve Bülent Arslan katılım sağladılar.

Kongerede Partilileri selamlayan Başkan Çakıroğlu “Bugün burada çok önemli ve özel bir toplantıyı gerçekleştiriyoruz. Çünkü bugün burada bütün imkansızlıklara ve dünyayı sarsan virüs salgınına rağmen teşkilatlarını tamamlanmış bir parti kongresi bulunmaktadır. Kongremizin bu anlamda Türkiyemize İstanbulumuza ve Ümraniyemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi.


Başkan Çakıroğlu konuşmasının devamında “Öyle bir dönemdeyiz ki sosyal medyada bir paylaşım yapıyoruz, yani basit bir sokakta çekilen bir fotoğraf bile, hemen kim olduğunu çok iyi bildiğimiz belediyede çalışan, iktidarın belediyelerinde çalışan trol hesaplar hemen paylaşımımızın altına bizi karalayan yorumlar yazıyorlar. Ben onların vicdanlarına seslenmek istiyorum dedi. Başkan Enver Sedat Çakıroğlu  çünkü ben değiştim denildiği zaman benim aklıma çok farklı isimler geliyor: Değişmek denildiği zaman benim aklıma MHP lideri Devlet Bahçeli geliyor. Devlet Bahçeli’nin 5 yıl önceki görüşleri ile bugün ortaya koyduklarının bir alakası var mı?

Değişmek denildiği zaman benim aklıma Hüseyin Gülerce diye bir adam geliyor. Fetönün ibrikçisi ama hükümet tarafından el üstünde tutulan hükümetin en ateşli savunucusu olmuş. Türkiye’nin en büyük televizyonlarında yorumlar yapıyor ve en büyük gazetelerinde baş yazarlık yapıyor.” dedi.

Çakıroğlu, “Değişmek denildiği zaman benim aklıma bir açılış programında Metin Feyzioğlu’nu protesto edip Cumhurbaşkanına kalk burayı terk edin diyen kişiler geliyor. Şimdi o Metin Fevzioğlu el üstünde tutulan bugün Türkiye’de Adalet bakanı olarak ismi konuşulan konuma gelmiş durumda.

Değişmek denildiği zaman benim aklıma Doğu Perinçek geliyor. 28 Şubat’ın karanlık yüzü aklıma geliyor. Abullah Öcalan’a bir demet çiçek sunanlar geliyor. Bu örnekleri daha da çoğaltabiliriz ” diyerek iktidar kanadındaki kişilere tepki gösterdi.

Çakıroğlu konuşmasını, “Değerli dostlar gönül rahatlığıyla söylüyorum ki biz hiç değişmedik. Dün de toplumumuzun huzurunu istiyorduk bugün de bu toplumun huzurunu istiyoruz.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı