En Son Haber 34

Gökhan Günaydın’dan Zile ilçe Başkanlığına sürpriz ziyaret

Gökhan Günaydın’dan Zile ilçe Başkanlığına sürpriz ziyaret

EHA.CHP PMÜ Gökhan Günaydın Zile İlçe Başkanı Alirıza Bozdemir’i ziyaret etti. CHP Zile İlçe Başkanı Bozdemir, gençliği Zile’de geçen İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait İstanbul Yönetim Yenileme A.Ş.’nin (İSYÖN) Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Günaydın’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İSYÖN Başkanı Gökhan Günaydın, CHP Zile İlçe Başkanı Alirıza Bozdemir ile bilgi alışverişinde bulundu.
Günaydın, hayatının en güzel yıllarının Zile’de geçtiğini, Zile’ye ait güzel anılarının olduğunu ve Zile’yi çok özlediğini belirtti.
Cumhuriyet Halk Partisi Zile İlçe Başkanı Alirıza Bozdemir’de CHP PMÜ Gökhan Günaydın’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Günaydın, “Her zaman yanınızda olduğumu bilin, kapım her zaman size açıktır.” dedi.


CHP Zile İlçe Başkanı Ali Rıza Bozdemir, “Cumhuriyet Halk Partisi 24. dönem Milletvekili İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait İstanbul Yönetim Yenileme A.Ş.’nin (İSYÖN) Yönetim Kurulu Başkanı, toprağımın güzel insanı Gökhan Günaydın CHP Zile İlçe Başkanlığımızı ziyaret etti. Ziyaretinden memnuniyet duyduk. Biz bir aileyiz.” dedi.
CHP PMÜ Gökhan Günaydın, “Mustafa Kemal Atatürk’e ve Cumhuriyet Halk Partisine yakışır bir ilçe başkanlığı olmuş. Partimiz adına böyle anlamlı bir bina için çaba gösteren Zile ilçe başkanıma ve yönetimine teşekkür ediyorum. İktidarın adımları burada atılmış gibi görünüyor.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı