En Son Haber 34

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla‘dan 1 Mart 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları. İşte tüm burçlar için yorum ve beklentiler. Ayrıca haftalık burç yorumları içintıklayınız.

Günlük Burç Yorumları | 1 Mart 2020

Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu ve Yengeç Burcu için yorumlar

Koç Burcu Günlük Yorumu

Bugün monoton yaşamınızın sıkıntısı etrafınızı sarabilir! Zihninizde muhtemelen köklü bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Para meseleleri sizin için çok önem arz etmeyebilir ve biraz hızlı kararlar almaya meyilli olabilirsiniz. Akşamüzeri kendinizi güzel ve huzurlu bir ortam içinde bulabilirsiniz. Bitmesini hiç istemediğiniz keyifli zamanlar sizi bekliyor olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bugün bir alışveriş çılgınlığı sizi bekliyor. İyi haber, dayanıklı ve kalıcı bir şey satın alma olasılığınız yüksek! Günün ilerleyen saatlerinde, bir sergiyi ziyaret edip sanatsal ve egzotik nesneler toplamanız muhtemeldir. Evinizin daha şık ve parlak görünmesini sağlamak için mümkün olduğunca çok şey almak, gün boyunca gereken motivasyonunuza yeterli veriyi sağlayacaktır!

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Etrafınızdakilerin bugün size karşı düşmanlık duyguları barındırabileceği konusunda şüpheleniyoruz! Bu insanlar isminizi kötü niyette kullanmaya ve itibarınızı lekelemeye çalışabilirler. Ancak siz kurulan tuzakları önceden sezebilirsiniz ve güvendiğiniz insanlar arasında bir tur eleme yapabilirsiniz! Ayrıca çalışmalarınızın karşılığını almaya çok yakın olduğunuzu fark edebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yeni bir arkadaş çevresine katılabilir veya biriyle arkadaşlık kurabilirsiniz. Tüm günü eğlenceli bir aktivite ile ya da çılgın bir parti ile geçirebilirsiniz. Ancak bazı ikili ilişkilerinizde gerginlik hakim olabilir. Bu sorunu tüm sakinliğiniz ile çözmeye çalışın aksi takdirde biri sizin tersinize gelirse kurtulması pek mümkün olmayabilir! İnsanlara da biraz acıyın.

Günlük Burç Yorumları | 1 Mart 2020

Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu ve Akrep Burcu için yorumlar

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bugün kişisel veya mesleki konularda bazı önemli kararlar alacağınızı düşünüyoruz. Günün son yarısı aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenerek geçirebilirsiniz. Son derece hareketli bir gün sizi bekliyor olabilir. Bu enerjiyi sağlıklı beslenmenize ve aktif sabah sporlarınıza bağlayabilirsiniz! Siz hayat standardını belirleyen kaliteli insanlardansınız!

Başak Burcu Günlük Yorumu

Bugün duygusal bakış açınız kişisel davranışınızda birçok değişikliğe yol açabilir. Yüksek harcamalara yol açacak bazı seçeneklere odaklanacağınızı düşünüyoruz. Öğleden sonra geniş ailenizin bazı üyelerine ve evdeki arkadaşlarınıza ev sahipliği yapabilirsiniz. Bugün enerjiniz yapmak istediğiniz her şeye yetebilir, ancak kafanızı yastığa koyduğunuzda yorulduğunuzu fark edebilirsiniz!

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bugün sevdiklerinize yakın hissedeceğinizi ve akşamı onlarla geçirebileceğinizi düşünüyoruz. Bugün alacağınız her işte başarılı olabilirsiniz. Çekici kişiliğiniz insanların size tekrar tekrar dönmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda sohbetiniz sayesinde etrafınızdakilerin keyifli dakikalar geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bugün çokça dost ortamına girmeniz muhtemeldir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Hayallerinizi gerçekleştirmenin zamanı geldi! Uzun zamandır hayalini kurduğunuz ev ya da araç bugün sizin olabilir. Bu tür satın alımlar için oldukça şanslı bir gün geçirebilirsiniz. Samimiyet, bugün en öne çıkan duygularınızdan biri olabilir. Ancak özel hayatınızda beklentilerinizin karşılanmama ihtimali var! Hayat aldıkları ve verdikleri ile hep bir dengededir.

Günlük Burç Yorumları | 1 Mart 2020

Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu ve Balık Burcu için yorumlar

Yay Burcu Günlük Yorumu

Bugün oldukça sakin ve iç gözlem havasında olabilirsiniz. Duygularınızı ifade edecek ve aile üyelerinizin önüne duygusal bir kişi olarak çıkabilirsiniz. Öğleden sonrası iş veya eğlence etkinlikleri için randevularla dolu olabilir. Bununla birlikte, akşam hızınızı alamayabilirsiniz, kendinizi spot ışıklarının altında dans ederken bulanabilirsiniz!

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Hırslı olabilir ve gökyüzündeki yıldızlara ulaşabilirsiniz! Mükemmelliği hedefleyecek ve işte beklenen sonuçları elde etmek için taş taş üstünde bırakmayacaksınız. Ekip üyeleri arasında sorumlulukların etkili bir şekilde devredilmesi ile başarılı bir uygulama planlayabilirsiniz. Siz sadece fikir vermekle kalmayıp aktif rol oynayan grupta olabilirsiniz!

Kova Burcu Günlük Yorumu

Çevrenizdeki dünya hızla değişiyor ve siz bu hıza yetişemiyorsunuz! Bu durum kendinizi labirentte kaybolmuş gibi hissetmenize neden olabilir. Bugün üretken tarafınız öne çıkabilir ve fikirlerinizi hayata geçirmek için çıkış yolunu bulabilirsiniz. Bazı konularda derhal ilgilenmeniz gerekebilir, ancak şu anda büyük kararlar almanızı önermiyoruz.

Balık Burcu Günlük Yorumu

İşleriniz ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Ne yapmak istediğinizi tam kestiremeseniz de ne yapmamak istediğiniz biliyorsunuz! Uzun süredir köleleştirdiğiniz projeler nihayet bugün hayata geçebilir! Artık yoğun emeğinizin faydalarından yararlanabilirsiniz. Bugün yeni ve ilginç projeler hakkında kafa patlatabilirsiniz! Küçük mali giderler bugün sizin için sürpriz olabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı