En Son Haber 34

Hakkı Çelik’ten dostluk yemeği

Hakkı Çelik’ten dostluk yemeği

Cumhuriyet Halk Partisi Çekmeköy Meclis Üyesi Hakkı Çelik geçtiğimiz akşam Adana Park Resteurant’ta verdiği yemekle dostlarını bir araya getirdi. Çelik’in Mart 2019 yerel seçimlerinde aday olup olmayacağı netlik kazanmadı ancak hemşehrisi İsmail Kabakçı yaptığı konuşmasında “Hakkı Çelik bu konularda hassastır adayım diyemiyor ancak biz Sinoplular olarak Hakkı Çelik kardeşimizi yeniden meclis adayı olarak görmek istiyoruz. Kendisine çıktığı bu yolda başarılar diliyorum” dedi.

CHP’li Hakkı Çelik geçtiğimiz günlerde Çekmeköy Adana Park Resteurant’ta düzenlediği yemekli toplantısıyla bölgedeki etkin siyaset yapan kişileri ve dernek başkanlarını bir araya getirdi. Çelik “Benim herhangi bir adaylığım söz konusu değil, düzenlemiş olduğumuz bu yemek için sadece dostluk ve kardeşlik dayanışması olduğunu söylemek isterim. Kesinlikle adaylıkla hiç alakası yoktur” dedi. Hakkı Çelik bir de açık kapı bıraktı “Eğer hemşehrilerim yeniden beni meclis üyesi olarak görmek isterlerse de buna hayır diyemeyeceğim” şeklinde konuştu.

Çelik ne kadar aday değilim dediyse de Sinopluların etkin isimlerinden siyasetçi ve derneğe başkanlık yapmış olan isim İsmail Kabakçı yaptığı konuşmasında “Hakkı Çelik bu konularda hassas ve iyi niyetlidir. Ben de diyorum ki Hakkı Çelik ne kadar aday değilim dese de kendisi adaydır” diyerek Çelik’e destek oldu. Çelik’te “Bana verdiğiniz değer ve desteklerinizden dolayı hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi. Gazetecilerin ısrarlı sorularına karşı Hakkı Çelik ser verdi sır vermedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı