En Son Haber 34

Hakkı Demir Çekmeköy’e yeni bir muhalefet anlayışı geliştiriyoruz

Hakkı Demir Çekmeköy’e yeni bir muhalefet anlayışı geliştiriyoruz

EHA.Gelecek Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Hakkı Demir, ilçedeki tüm siyasi parti ilçe Başkanlarına seslenerek, ‘’Hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız. İlçe sorunlarını müzakere için rutin olarak bir araya gelmeliyiz, ben hazırım’’ dedi.

Gelecek Partisi’nin çiçeği burnundaki İlçe Başkanı Hakkı Demir gazetemize önemli açıklamalarda bulundu.

Gelecek Partisi olarak ilçede her türlü sorumluluğu almaya hazır olduğunu söyleyen Demir, ‘’Öncelikle tüm siyasi parti ilçe başkanları ile ortak masa etrafında toplanıp çözüm üretmeliyiz. Bu teklifi tüm ilçe başkanlarına illetim hepsinde de olumlu dönüş aldı. Sadece Ak parti ilçe başkanı Salih Kırıcı’dan bir cevap alamadım.

‘’Eğitim vadisi nereye evrildi’’

Çekmeköy Belediyesi’nin ilçeyi eğitim vadisi yapacağını sözünü hatırlatan Başkan Demir, ‘’Eğer bir veli, burada oturan çocuğunu Şile’ye lise okuması için gönderiyorsa kimsenin konuşma hakkı yoktur. Bakınız Hamidiye Mahallesi’ndeki İETT garajını sattılar. Buraya bir devlet okulu yapılamaz mıydı?. Çekmeköy’de ciddi bir devlet okulu sıkıntısı varken, belediye elindeki arsaları özel okul alanına çeviriyorsa diyecek bir şey bulamıyorum.”Bir hükümet konağı bile yapamadık’’

İlçemizde halen Hükümet konağı yok. Nüfus dairesi kirada, Emniyet Müdürlüğü kirada. ilçe milli eğitim müdürlüğü hala bir okulun 4.cü katında hizmet veriyor. Kaymakamlık binası Alemdağ’da. vatandaş oralara ulaşabilmesi için taksi tutmak zorunda kalıyor. Ne kadar acı ilçemizdeki vatandaş Devlet hastanemiz varken Ümraniye’ye gidiyor. Çünki oraya ulaşmak daha kolay. İlçemizde yine ciddi anlamda bir otopark sorunu var‘’Seyir tepesi içler acısı’’

Biliyorsunuz seyir tepesi diye bir mesire alanımız vardı.Burası şimdi nasıl biliyormusunuz? içler acısı bir halde. Her taraf çöp yığınları. Yapılan barakaların kapı pencereleri lavaboların tüm taşları sökülüp hırsızlar tarafından adeta yağmalanmış durumda. İBB’ye gittiğimizde anlattık, el atmalarını istedik. Kendileri oranın mahkeme sürecinin devam ettiğini, burayı bitirmek istediklerini ifade ettiler.

‘’Partimize katılımlar devam edecek’’

Gelecek Partisi’ne katılımların devam ettiğini söyleyen Başkan Demir,‘’ Pazar günü ilçe binamızda sürpriz üye kayıtlarımız olacak. Katılımcılara rozetlerini takacağız. Farklı partilerden partimize yoğun bir talepler var. İlçemizde güçlü bir şekilde yolumuza devam edeceğiz. Gelecek Partisi olarak hiçbir yanlışlık karşısında susmayacağız. Siyasette önemli olan gönül, samimiyet ve hizmet aşkıdır. Yeni bir muhalefet anlayışı geliştiriyoruz’’ .dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı