En Son Haber 34

İş dünyasından Mansur Yavaş’a tebrik ziyareti

İş dünyasından Mansur Yavaş’a tebrik ziyareti

EHA.ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MANSUR YAVAŞ İŞ DÜNYASINDA FARKLI MESLEK GURUPLARINDAN OLUŞAN DERNEK BAŞKANLARI VE YÖNETİM KURULU ÜYERİNİ AĞIRLAMAYA DEVAM EDİYOR GENÇ GİRİŞİM VE YÖNETİŞİM DERNEĞİBAŞKANI NEZİH ALLIOĞLU VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ,MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ(MÜSİAD) ANKARA ŞUBE BAŞKANI HASAN BASRİ ACAR VE YÖNETİM KURULU ÜYERİLERİ,BELEDİYE BAŞKAN YAVAŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

-BAŞKAN YAVAŞ, SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM PAYDAŞLARLA BİRLİKTE ANKARA’YI ORTAK AKILLA YÖNETMEK İSTEDİKLERİNİ SÖYLEDİ

-İŞ DÜNYASININ ZİYARETLERİNDE; YEŞİL ALANLARDAN ALTYAPIYA, SANAYİDEN TARIMA, ULAŞIMDAN ÜRETİME, İMAR PLANLARINDAN KENTSEL DÖNÜŞÜMEKADAR BİRÇOK YENİ PROJE ELE ALINDIAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Genç Girişimciler ve Yönetişim Derneği”ile“Müstakil Sanayici ve İş AdamlarıDerneği (MÜSİAD) Ankara Şubesi”yönetimi ile bir araya geldi.Başkent’te farklı meslek guruplarından oluşansivil toplum kuruluşlarını makamında kabul eden Başkan Yavaş, ticari, sosyal ve kültürel projeler üreten derneklerin ve iş dünyasının Ankara’ya dair proje, görüş ve önerilerini tek tek dinliyor.

“ANKARA’MIZI BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Genç Girişimciler ve Yönetişim Derneği Başkanı Nezih Allıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile MÜSİAD Ankara Şube Başkanı Hasan Basri Acar ve yönetim kurulu üyeleri ile ayrı ayrı görüşen Başkan Yavaş, meslek gruplarından gelen taleplere öncelik verdiklerini vurguladı.

“Bizler yapacağımız tüm proje ve işlerde sizlere de danışacağız. Demokratik ve katılımcı uygulamalarımıza devam edeceğiz. Ankara’mızı birlikte yöneteceğiz”diyen Başkan Yavaş, iş dünyasının yeşil alanlardan altyapıya, sanayiden tarıma, ulaşımdan üretime, imar planlarından kentsel dönüşüme dair birçok yeni projesini dinledi, Ankara’ya yapmayı planladıkları projeleri paylaştı.

ŞEHİR EKONOMİSİ

Ankara’daki sorunları tek tek çözmek için ortak akılla hareket edeceklerinin altını çizen Başkan Yavaş, şöyle konuştu:

“Ankara’yı ortak akılla yönetmek için birçok STK ve dernekle iş birliği içerisinde olmayı sürdüreceğiz. Önemli olan şehrimizin ekonomisinin ayağakaldırılması. Bunun için neler yapmak lazım? Vatandaşın bu işe nasıl girmesi ve nasıl üretken olması lazım?Bugünkü belediyecilik anlayışımız bu yönde çünkü artık şehirler yarışıyor.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı