En Son Haber 34

İstanbul medya Kartepe’de üyelerine güzel bir gün yaşattı

İstanbul medya Kartepe’de üyelerine güzel bir gün yaşattı

EHA.İstanbul Medya Başkanı Ali Rıza Yıldız geleneksel olarak düzenlenen Kartepe gezisinin 14.yılında üyeleri ile birlikte büyük bir organizasyona imza attı.İstanbul Gazete, Radyo, Tv ve İnternet Habercileri Derneği (İstanbul Medya) Başkanı Yıldız ve üyeleri bol bol fotoğraf çekti ve kayak merkezinde kızaklarla kayarak günün yorgunluğunu üstlerinden attı.

İstanbul Gazete, Radyo, Tv ve İnternet Habercileri Derneği (İstanbul Medya) Başkanı Ali Rıza Yıldız ve üyeleri Kocaeli Kartepe’de günün yorgunluğunu atmak üzere geldikleri kayak merkezinde bol bol fotoğraf çekerek karın keyfini çıkardı. Bölgede yaklaşık 3 metre kar kalınlığını fırsat bulan üyeler soluğu Kartepe’de aldı. Başkan Ali Rıza Yıldız yaptığı açıklamada “Geleneksel olarak düzenlediğimiz etkinlik çok ilgi görüyor. Üyelerimizin çok keyif aldığı bu organizasyondaki amacımız hem ekonomiye katkı sağlamak hem de üyelerimizin stres atması için bir araya gelmek” dedi. Sözlerini “ Türkiye’de bir ilkiz bizim dışımızda böyle etkinlik yapan herhangi bir derneğe rastlamadım diyen Başkan Yıldız Tüm üyelerimize geldikleri için teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

İstanbul Medya Genel Sekreteri Gökhan Balcı da yaptığı konuşmada “Bu gibi etkinlikleri derneğimiz sıkça yapmaktadır. Geleneği bozmadan bu yıl 14.sünü yaptığımız Kartepe Kayak Merkezi buluşmamız oldukça renkli ve keyifli geçti. Arkadaşlarımız gönüllerince eğlendi, günün stres ve yorgunluğunu üzerlerinden attı” dedi.

Haber-Cansu Acar

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı