En Son Haber 34

İstanbul Tokat Sporun Ana Sponsorluğunu Engin Gayrimenkul Üstlendi

İstanbul Tokat Sporun Ana Sponsorluğunu Engin Gayrimenkul Üstlendi

EHA.İstanbul Tokat spor son günlerde gündeme damgasını vuruyor. Başkan İbrahim Uçar liderliğinde gün geçtikçe hedef büyüten İstanbul Tokat spor, geçtiğimiz günlerde Engin Gayrımenkul ve Yıldız TV ile ana sponsorluğunu imzaladı. Başkan Uçar, “Şampiyonluk yolunda güzel işler yapacağız ve tarihe ışık tutacağız” dedi.

Engin Artık İstanbul Tokat Spor Gönlümüz’de

İstanbul Tokat Spor‘un ana sponsorluğunu Engin Gayrimenkul ve Yıldız TV yönetim kurulu başkanı Üzeyir Engin üstlendi. Engin, “Bizim her koşulda İstanbul Tokat Sporun yanında olacağımızı beyan ediyorum. İbrahim kardeşimiz gerçekten de yürekli bir kardeşimiz, her zaman yanlarında olacağımı ve elimden ne geliyorsa yapacağımı huzurlarınızda söylemek isterim. Tüm sporseverlere teşekkür ediyor başarıların devamını diliyorum” dedi.

Şampiyonluk Yolunda Tarihe Işık Tutacağız

İstanbul Tokat sporun çiçeği burnundaki Başkanı İbrahim Uçar ise konuşmasında “Engin Gayrımenkul ve Yıldız TV Yönetim Kurulu Başkanı değerli dostum Üzeyir Engin beye çok teşekkür ediyorum. Şampiyonluk yolunda güzel işler başaracağız ve tarihe ışık tutacağız. Bizi takip edin, desteklerinizi esirgemeyin. İstanbul Tokat spor inşallah bu yıl futbola damgasını vuracaktır, temennimiz bu yöndedir. Bizi yalnız bırakmayan tüm can dostlarımıza saygılarımızı sunarım. Değerli futbol aşığı Üzeyir Engin beye verdiği destekten ötürü huzurunuzda saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi.

İSTANBUL TOKAT SPOR BAŞKANI İBRAHİM UÇAR

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı