En Son Haber 34

İstanbul Yozgatlılar Federasyonuna Ziyaret

İstanbul Yozgatlılar Federasyonuna Ziyaret

EHA.İstanbul’da seçimlerin yenilenmesiyle birlikte parti kurmayları, hemşehri dernek ve federasyonlarını ziyaret ederek Pazar günü yapılacak olan İBB Başkanlık seçimleri için kendi adaylarına oy istiyorlar. Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat milletvekili Ali Kenan ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İstanbul’da yaşayan Yozgatlılarla Perşembe günü Saat 20.00’da Yozgatlılar Federasyonu’nda Başkan Ahmet Yılmaz’ı ziyaret edecekler.

 

CHP’nin Yozgat milletvekili Ali Kenan ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş seçimlere 3 gün kala İstanbul Yozgatlılar Federasyonu’nda, Başkan Ahmet Yılmaz ve yönetimiyle bir araya gelecek. Bilindiği gibi önümüzdeki günlerde, yani 23 Haziran Pazar günü İstanbul için yeniden seçime gidilecek. Partiler, kendi adaylarını desteklemek için seferber olmuş durumda. Hemşehri dernekleri ve federasyonlarını ziyaret ederek kendi adayları için oy istiyorlar. Yozgat milletveki Ali Kenan ile birlikte Ankara’nın Büyükşehir Belediye başkanı Mansur Yavaş da millet ittifakı adayı Ekrem İmamoğlu için Yozgatlı hemşehrilerinden destek isteyecekler. İstanbul Yozgatlılar Federasyonu’nda yapılan açıklamada ise:

CHP’nin Yozgat Milletvekili Ali Kenan ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş federasyon ziyareti yaparak, “Derneklerimiz, iş adamlarımız ile bir araya gelecektir. Katılmanız bizleri onurlandırıcaktır. ” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı