En Son Haber 34

KARDEŞ ŞEHİR EFELER BELEDİYESİ, ARDAHAN’A 2 MÜJDE İLE GELDİ

KARDEŞ ŞEHİR EFELER BELEDİYESİ, ARDAHAN’A 2 MÜJDE İLE GELDİ

Paylaş

EHA.Ardahan Belediyesi ile Aydın’ın Efeler Belediyesi arasında “kardeş şehir” protokolü imzalandı.

Ardahan Belediyesi Meclis Toplantı salonunda gerçekleşen protokol imza törenine, Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay ile her iki belediyenin meclis üyeleri katıldı.

Ardahan ile kardeş şehir olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Başkan Atay, “Efeler Belediyesi olarak Ardahan’a ilk olarak kar küreme aracı vereceklerini ve bir projenin de yatırım sözünü verdi.

Başkan Atay, bizim Aydın Büyükşehir Belediyemizde et ve entegre tesisleri var. Projenin fizibilitesi yapılacak. Efeler Belediyesi olarak bu yatırımında sözünü veriyorum. Umarım bu yatırım hem üreticilerin yüzünü güldürür hem istihdam yaratır hem de elde edilecek gelirle de Ardahan’a güzel şeyler yapılır. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Ardahan belediye Başkanımız Faruk Demir ise, Efeler Belediyesi ile kardeş belediye olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “Bilindiği gibi Ardahan’ımız 6 ay kar altında. Belediye olarak karın cadde ve sokaklarımızdan temizlenebilmesi için zorunlu olarak bir kar küreme ihtiyacımız vardı.

Başkanımıza bu ihtiyacımızı ilettik, onlarda sağ olsunlar kar küreme aracını vereceklerini söyledi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun” dedi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
shares
Haber İhbar Hattı