En Son Haber 34

MUHTARLARIN TALEPLERİ ÇÖZÜME KAVUŞTURULUYOR

MUHTARLARIN TALEPLERİ ÇÖZÜME KAVUŞTURULUYOR

Paylaş

EHA. Zile Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ali Rıza Bozdemir muhtarlarla birlikte Tokat Valisi Ozan Balcı’yı makamında ziyaret etti

Misafirlerinden köy sorun ve taleplerini dinleyen Vali Ozan Balcı, sorunların çözümü noktasında gerekli desteğin verileceğini belirterek ziyaretlerinden dolayı konuklarına teşekkür etti.

Toplantıda muhtarların talep ve sorunlarını dinledi. 
Vali Dr. Ozan Balcı, konuşmasında vatandaşların işlerini kolaylaştırmak, hayatlarına, yaşamlarına dokunmak, onlara değer katmak, varsa problemlerini çözmek için muhtarlarla birlikte düzenli olarak istişarelerde bulunacaklarını belirterek, “Buradaki heyet Zile’nin ve vatandaşın işini çözecek kişiler. İstedik ki hep beraber problemleri çözmek için görüşelim, memleketimizin, milletimizin işlerini yürütelim, milletimizin varlığına, huzuruna katkı sağlayalım.” diye konuştu.
Türkiye her anlamda Büyük Ülke 
Türkiye’nin her anlamda büyüdüğünü, geliştiğini, Tokat’ın da sahip olduğu potansiyeli ile gelişen, büyüyen bir il olduğunu belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Zile tarihiyle, kültürüyle, ürettikleriyle Tokat’ımıza değer katan önemli bir ilçe.” olduğunu söyledi.
Muhtarları can kulağıyla dinledi
Muhtarları  dinleyen Vali Dr. Ozan Balcı, “Muhtarlarımızın dile getirdiği konular memleketimizin, milletimizin, köylü vatandaşlarımızın sorunları. Sorunların çözümü için hep birlikte merhametle, adalet, aşkla şevkle ve şefkatle çalışmamız lazım.” dedi.
Vali Dr. Ozan Balcı, toplantıya katılan herkese teşekkür ederek, toplantı sonunda katılımcılarla hatıra fotoğrafı çekindi.

Bozdemir yapılacak işlerin takipçisi olacağız 

Başkan Bozdemir ise yapılacak olan hizmetlerin takipçisi olacağını sözünü verdi.

CHP’li Bozdemir “Köylerimizde incelemelerde bulunacak olan Vali Ozan Balcı bizleri sıcak ve samimi karşılamalarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

MUHTARLARIN TALEPLERİ ÇÖZÜME KAVUŞTURULUYOR

Zile Cumhuriyet Halk Partisi tarafından hazırlanan program kapsamında Tokat Valisi Ozan Balcı ziyaret edildi. Bu vesileyle mahalle muhtarları talep ve görüşlerini aktarma fırsatı buldu.

Gerçekleştirilen toplantı hakkında değerlendirmede bulunan CHP İlçe Başkanı Ali Rıza Bozdemir “Belirli dönemlerde muhtarlarımızla bir araya geliyoruz. Bizler de belediye başkanı, yardımcıları ve birim müdürlerimiz ile birlikte her ay kesintisiz olarak muhtarlarımızla bir araya gelerek, onların talep ve görüşlerini daha yakından dinleme fırsatı buluyoruz. Aldığımız talepleri en kısa zamanda çözüme kavuşturacağımıza inanıyorum. Muhtarlarımız ile her ay bir araya gelerek sorunlarını en kısa zamanda çözüme kavuşturmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Muhtarlar ise yaptıkları konuşmada “Tokat Valisi Ozan Balcı ile bizi buluşturan Başkan Bozdemir’e çok teşekkür ediyoruz. Gerçekleştirilen buluşmanın son derece önemli ve faydalı olduğunu düșünüyoruz.” dediler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
shares
Haber İhbar Hattı