En Son Haber 34

OKTAY’DAN 1 MAYIS MESAJI EŞİT HAKLARA SAHİP YURTTAŞLARLA DOLU, ÖZGÜR BİR DÜNYA UMUDUYLA…

OKTAY’DAN 1 MAYIS MESAJI EŞİT HAKLARA SAHİP YURTTAŞLARLA DOLU, ÖZGÜR BİR DÜNYA UMUDUYLA…

EHA.Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayınladı. Başkan Oktay mesajında eşit haklara sahip yurttaşlarla dolu, özgür bir dünya diledi. Başkan Oktay’ın mesajı şöyle;“1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, tüm dünyada birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olarak; işçi ve emekçi kardeşlerimizin demokratik ve barışçı yollarla hak arayışlarının simgesi olmuştur.

Bu önemli gün; emek hırsızlığına, hak sömürüsüne karşı durulduğu, işçinin, emekçinin, çalışanın hak ettiği şartlarda, alın terinin karşılığını aldığı huzurla mutlulukla çalıştığı ve yaşadığı bir dünyaya katkı sağlayacaktır.
Bu vesileyle Belediyemiz bünyesinde çalışan emekçi kardeşlerimize de bir kez daha gönülden teşekkür ediyorum. Eşit haklara sahip yurttaşlarla dolu, özgür ve barış dolu bir dünya hayaliyle emek mücadelesinde yitirdiğimiz tüm yurttaşlarımızı rahmetle anıyor, 1 Mayıs’ın, emekçilere, ülkemiz ve tüm dünya halklarına barış, kardeşlik ve özgürlük getirmesini diliyorum”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı