En Son Haber 34

SARIGÜL HIZLI BAŞLADI: DERTLERE DERMAN OLMAYA GELİYOR!

SARIGÜL HIZLI BAŞLADI: DERTLERE DERMAN OLMAYA GELİYOR!

EHA.TDP İstanbul İl Teşkilatı, 28-29 Kasım tarihlerinde, İstanbul’ da vatandaşlarımıza maske dağıttı.

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ İstanbul İl ve İlçe Teşkilatları, Kadın ve Gençlik Kolları, İstanbul’ da geçtiğimiz cumartesi ve pazar günü yapılan etkinlikte; 26 ilçede, 55 ayrı noktada 40.000 adet maske dağıtımı yaparak, vatandaşlarımızın bu Salgın günlerinde, en önemli ihtiyaçlarına çare olmuştur.

Üstelik bir Parti tarafından yapılan 40 bin adetlik bu maske dağıtımı ile bu alanda dağıtılan en yüksek sayı olarak kayıtlara girdiği gözlemlenmiştir.

Konuyla ilgili olarak TDP İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat’ ın açıklamaları aşağıdadır;
“Partimiz öteden beri lideri Mustafa Sarıgül’ ün siyaset anlayışı olarak geliştirdiği; “halka dokunan, derdini kendi derdi olarak gören ve çözüm geliştiren” bir misyonla yola çıkmıştır. Pek tabi ki bu ve bundan sonraki tüm faaliyet ve etkinliklerimizde bu anlayışı devam ettireceğiz.


Biz #çaresivar sloganını sadece duvar yazısı olarak görmüyoruz. Gerçekten çaresi olduğunu düşünüyoruz ve vatandaşlarımıza bu anlayışla yaklaşıyoruz. Ve bu konuda çok samimiyiz. Vatandaşlarımız bugünlerde , bu salgın günlerinde çok sıkıntı çekmektedir. İşini kaybedenler, evine ekmek götüremeyenler rekor düzeye gelmiştir. Salgın ve ekonomik çaresizlik arasında sıkışmıştır. Hükümet çözüm üretememekte, muhalefet öneri sunamamaktadır. Türkiye Değişim Partisi ve Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, bu millete çare olacaktır.
Önümüzdeki günlerde İstanbul’ da tekrar maske dağıtımı yapacağız. Bu sefer hedefimiz 100 bin adet maske dağıtmak olacaktır. Allah milletimizi bu salgından korusun. Allah başka acılar yaşatmasın. Gelecek güzel ve sağlıklı günlerde sımsıkı sarılacağız. Ama o güne kadar Maske, Mesafe ve Temizliğe lütfen dikkat edelim.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı