En Son Haber 34

Sipahi listeleri teslim etti

Sipahi listeleri teslim etti

EHA.DP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi, saat 16.30’da YSk’ya listeleri teslim ediyor.

Listelerin tesliminden sonra basın açıklaması yapilacaktir

Basın mensubu arkadaşlara duyurulur

Sipahi, Alemdağ halkıyla buluştu

Demokrat Parti Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi 1877 Alemdağspor kulübü lokalini ziyaret edip burada Alemdağ halkıyla buluştu.

Alemdağ halkından da meclise bir üye göndermek istediklerini belirten davete katılan vatandaşlar, Sipahi’ye imar sorununun çözülmesi ve Reşadiye Caddesi’nin revize edilmesini talep iletti.

Belediye çalışanları, Çekmeköy halkından olacak

Alemdağ gençliği tarafından meşaleler ve alkışlarla karşılanan DP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi, burada yaptığı konuşmada belediye başkanlığını kazandıkları takdirde belediyede başka ilçelerde oturan değil Çekmeköy’de ikamet edenlerin iş başvurularını kabul edeceklerini belirterek şöyle konuştu:

“Ev sahibi rahat, kiracıya hayat”

“İlk projemizi ilçe teşkilatımızı açarken duyurduk. Ev sahibi rahat, kiracıya hayat” projemiz ulusal kanallarda ve yerel basında genişçe yer buldu. Yavaş yavaş yeni projelerimizi de açıklıyoruz. Birleşmiş Milletler kanalıyla, uluslararası bir çok projenin hayata sokulması için görüşmelerde bulundum. Mesela sporun ve sanatın herhangi bir branşına yatkın olan bir çocuğumuzu kuracağımız merkezlerde o alanda ücretsiz eğiteceğiz. Sporda başarılı olanları spor yöneticileri ile, tiyatro ve oyunculukta başarılı olanları da mesleğinde duayen olmuş değerli kişiler ile tanıştırıp geleceklerine yön vereceğiz. İşsizler için de kooperatifler ve atölyeler kuracağız. ‘Atölye evimde, para cebimde’ projemizle de ev hanımlarını iş sahibi yapacağız.”

“Her kesimin oyuna talibim”

Herkesin gönül verdiği partiye de saygı duyduğunu belirten Sipahi, “Çekmeköy halkı, yerelde partiye değil problemleri çözecek adaya bakar. Ben yıllardır Çekmeköylü bir kardeşiniz olarak hem sizleri hem de problemlerinizi biliyorum. Sizler de beni biliyorsunuz. O nedenle sandıkta nasıl bir karar vereceğinizi biliyorsunuz. Ben her kesimin oyuna talibim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı