En Son Haber 34

SIRADIŞI ÇEVRECİDEN, SIRADIŞI HEDİYE

SIRADIŞI ÇEVRECİDEN, SIRADIŞI HEDİYE

 

EHA.Marmaris’in ilginç eylemleriyle tanınan gönüllü çevrecisi İmdat Avcı yine sıra dışılığını gösterdi. Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ı makamında ziyaret eden Avcı ve eşi Yıldız Avcı farkındalık yaratmak için Başkan Oktay’a plastik atıkların bulunduğu 2 torba çöp getirdi.“Özgür” adlı ahşap teknesiyle koylarda çöp toplayan ve ilginç eylemler yapan gönüllü çevreci İmdat Avcı eşi Yıldız Avcı ile birlikte Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ı ziyaret etti. Avcı, Başkan Oktay’a içi çöp dolu poşet hediye etti.

Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ın kapıda karşıladığı gönüllü çevreci İmdat Avcı, “Herkes çelenk ve çiçek getiriyor ben ise temiz Marmaris ve dünya için mesaj vermek istedim. İçinde 20 dakikada koylardan topladığım atıkların yer aldığı iki büyük boy çöp poşetini hediye getirdim. Üzerinde Büyükşehir Belediye başkanlarının fotoğrafı var. Yeni göreve gelen CHP’li başkanlardan çevre konusunda duyarlı olmalarını rica ediyorum.” dedi.

Duyarlılığından dolayı Avcı ailesine teşekkür eden Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “ Yönetim olarak ailecek nasıl çevre duyarlılığı gösterdiğinizi çok iyi biliyoruz. Daha temiz bir Marmaris için el birliği içinde çalışacağız. Gece-gündüz beni sürekli arayabilirsin. Yeter ki cennet Marmaris temiz kalsın ve duyarlılık artsın” dedi. Avcı ailesi, hatıra fotoğrafı çektirerek belediyeden ayrıldı. Hediye edilen çöpler ise katı atık depolama tesisine götürüldü.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı