En Son Haber 34

TOBB NEFES KREDİSİ ÜYELERİMİZE HAYIRLI OLSUN

TOBB NEFES KREDİSİ ÜYELERİMİZE HAYIRLI OLSUN

EHA.Üye işletmelerimizin finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak üzere geçtiğimiz dönemlerde oda ve borsalarımızın katkılarıyla gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Nefes Kredisini devreye aldı. Bu çerçevede Denizbank Zile Şubesi Müdürü Ahmet Akdurucak ile Zile Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ali Eryılmaz, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Bice, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Yiğit ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mustafa Yüce ile bir araya gelerek (TOBB) Nefes Kredisi devreye alınmıştır.

Başkan Bice; “(TOBB) Nefes Kredisi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin geçtiğimiz yıllarda 6 defa gerçekleştirdiği KOBİ finansman projesi “TOBB Nefes Kredisi” tekrar başladı. TOBB’un öncülüğünde, Oda ve Borsaların katkılarıyla gerçekleştirilecek yeni Nefes Kredisi için imzalar TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş tarafından atıldı.​

TOBB ve 365 oda borsanın tüm kaynaklarının bir araya getirilmesiyle oluşturulan Nefes Kredisi’nde 2020 yılı tamamen ödemesiz olacak. Ödemeler yıllık %7,5 faiz ile 2021 yılı içinde aylık eşit 12 taksitle yapılacak. Kredi’de üst limit illere göre 50 bin ila 100 bin TL arasında değişiyor, Bu kapsamda Zile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığının katkılarıyla Odamız üyelerine dağıtılacak tutar 3.200.000 TL’dir.

TOBB Nefes Kredisi 2020 projesinin 6,25 milyar TL’lik bir kredi hacmine ulaşması ile üye işletmelerimizin finansman sorunlarının giderilmesi bizler için önem arz etmektedir diye ifade eden Başkan Bice üyelerimiz için hayırlı olsun dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı