En Son Haber 34

Türkiye’nin Güvenilir Oto Ekspertiz Noktası Sancaktepe Dynobil: Koçlar hizmete açıldı

Türkiye’nin Güvenilir Oto Ekspertiz Noktası Sancaktepe Dynobil: Koçlar hizmete açıldı

EHA.Kurucusu Ömer Koç’un olduğu Dynobil ekspertiz’in Sancaktepe Samandıra’da müşterilerinin hizmetine girdi gıda sektörünün dev ismi Koçlar pide ve kebap solanları’nın sahibi Mehmet Koç’un ekspertiz işine girmesiyle piyasaya bir canlılık geldiİstanbul Sancaktepe’de ikinci el araç alım satımında ekspertiz hizmet verecek olan Dynobil Oto Ekspertiz  hizmete açıldı.

Video oynatıcı

Firma sahibi Mehmet Koç. Sancaktepe’de fiyat politikamız ve hizmet kalitemizle öne çıkmayı hedefliyoruz.” dedi

Dynobil Oto Ekspertiz, hizmete açıldı.İkinci el araç alacak vatandaşlar için büyük kolaylık sağlayacak olan firma, chip tuning işi gibi performansı yükseltme hizmeti ve dyno testlerini yapabilecek kapasitede donatılarla hizmete başladı.

İşinde uzman personeller hizmet verecek olan Dynobil  Oto Ekspertiz, araçlara ön muayene hizmeti de verecek olup muayeneye giren araçların sorunsuz çıkmasına olanak sunuyor.Firma işletmecilerinden Mehmet Koç yaptığı açıklamada, “ilçemizde eksikliğini gördüğümüz ekspertiz hizmetini halkımızın hizmetine sunduk. Teknolojiye uygun ekipmanlarla donattığımız işyerimizde işinde uzman personeller hizmet veriyor.

Günümüzde araç alım satımları belli şartlarda olmak zorunda. Bu şartlardan biri de karşılıklı güven sağlanabilmesi için satılan aracın bir başka kurum tarafından bir takım testlerle mevcut durumunun değerlendirilmesi gerekiyor. Bizde tamda bu noktada devreye giriyoruz.

Koç konuşmasında Burada oto alım satımda araçları test ederek en güvenilir şekilde otomobillerin durumunu rapor ediyoruz. Bunun yanında, hizmet kalitesini artırmak adına ekspertiz’in yanında ecupro, chip tuning işi yapıyoruz.” Diye konuştu.


“YAZILIM YÜKLEMESİYLE PERFORMANS ARTIYOR”

Dynobil dünya standartlarında kendi ürettiği son nesil oto ekspertiz cihazlarını kullanan, sıfır ve ikinci el araçların kaza ve arıza durumlarını tespit edip yorumlayan, araçların muayene öncesi fren kontrollerini yapan, uzman kadrosu ve tam donanımlı cihazlarıyla araçların sorun ve arızalarını tespit eden, Türkiye’nin ilk kurumsal oto ekspertiz kuruluşudur.

Detaylı Oto Ekspertiz Raporu

Almak istediğiniz araba için gerekli tüm testler rapor olarak sunulmaktadır.

Uzman Yorumları

Test sonucunda çıkan rapor sizlere detaylı olarak anlatılmaktadır.

Güvenilir Bayi Ağı

Sürekli kontrol edilen ve eğitim verilen bayi ağımız bulunmaktadır

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı